Конференція студентів Золочівського коледжу на тему «Методи просування веб-сайту»

Конференція на тему Сьогодні, 20 березня 2014р. у Золочівському коледжі відбулася конференція на тему “Методи просування веб-сайту”, у якій взяли участь студенти групи РПЗ-3. Ця тема, без перебільшення, є однією із найважливіших у професії веб-майстра. Вона виявилась дуже цікавою для студентів. Конференція розпочалася із виступу викладача комп’ютерних дисциплін Олійника Б.П., який пояснив актуальність теми.

Далі конференцію продовжили студенти. Загальну інформацію про SEO- оптимізацію розповів Гуменюк Юрій. Про білу оптимізацію доповів Сергієнко Тарас. Наконечний Роман на прикладі власного сайту розповів що таке редирект і його застосування. Роман розповів, що бувають випадки, коли потрібно сайт переносити на іншу платформу. При такому перенесенні сайту можна втратити майже всі гіперпосилання, які є проіндексовані у пошуковцях. Щоб цього не допустити доповідач продемонстрував застосування 301 редиректу.

Далі продовжив Дяків Юрій, який переконав нас, що для успішної розкрутки сайту в мережі потрібно підключити соціальні мережі. Юра розказав секрет в чому саме полягає важливість публікувати посилання сайту в соціальних мережах. Доповідач майстерно розповів дану тему. Він пояснив, що таке кросспостінг, на які типи поділяють і як правильно його застосувати.

Наступний доповідач Сениський Олександр продовжив тему соціальних мереж. Він розповів яку роль відіграють блоги livejournal, blogger, yandex. На прикладі свого сайту Олександр показав як можна привязати блог google до свого сайту.

Після блогів і соціальних мереж конференцію продовжив Мисак Петро. Він розповів, що таке карта сайту (Sitemap). На прикладі сайту коледжу було показано важливість карти сайту для пошукової системи Google.

Цікаву презентацію по створенню і використанню RSS стрічки новин підготував Войтович Володимир. Він також розповів про один із продуктів компанії Google FeedBurner.

Федина Стас детально ознайомив одногрупників із кабінетом веб-майстра google.

На завершення про переваги і недоліки “чорної” оптимізації доповів Ковалик Ігор. На прикладі власного сайту було показано “чорну” оптимізацію. Ігор сказав, що даний метод просування сайту є найдешевшим і найшвидшим, тобто за допомогою даного методу можна швидко домогтися видачі сайту на перших сторінках пошукових мереж. Але доповідач наголосив, що так же швидко можна отримати бан від пошуковців і цим самим втратити назавжди індексування сайту.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь