Дозвілля та екскурсіїНовини коледжу

Карпати-2023

Традиції – це дуже важлива річ для українського народу.

Саме зберігаючи традиції Золочівського фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», студенти-першокурсники завершуючи надзвичайно складний та напружений навчальний рік, здобуваючи знання під час війни в рідній країні ,вирішили  підкорити ще й Карпатські гори, а саме гору Пікуй.

Пікуй — найвища вершина Вододільного, або Верховинського хребта, що є продовженням пасма західних Бескидів. Розташована на межі Львівської та Закарпатської областей; найвища точка Львівської області і третя гора Карпат за висотою серед тисячників.

Висота гори — 1408,3 м (за іншими даними — 1405 м).

Маршрут подорожі, яка відбулася 9-10 червня 2023 року  прокладали такими стежками: Золочів- Біласовиця- г.Пікуй-Жденієво- -бункер Лінії Арпада-Пилипець-г.Гимба-водоспад Шипіт-Золочів. Головне- це ініціатива студентів –поїхати, спробувати, підкорити, дізнатися, перемогти!!!

Софія Вітязь: «Відпочинок у Карпатах з першими курсами коледжу залишив у мені неперевершені враження. Вже першого дня нашої подорожі ми вирушили на підкорення гори Пікуй. Це було справжнє випробування для нас, але, наполегливо зусиллями всіх учасників, ми досягли вершини. На другий день нашої пригоди ми відвідали історичний бункер, побудований угорцями під час Другої світової війни. Відчувати дух минулого, було захоплююче. Хоча наша спроба підкорити гору Гимбу була скрізь заперечена через негоду, ми не здалися і знайшли втіху у чарівному водоспаді Шипіт. Ця подорож надихнула мене не тільки фізично, але й емоційно. Я вдячна всім викладачам, які вклали свої зусилля в організацію цього незабутнього досвіду. Вони допомогли нам розширити наші знання, пізнати нові факти та зрозуміти, що світ насправді такий величний і цікавий. І, звичайно ж, дякую всім моїм одногрупникам, з ким я провела цей неймовірний час.»

Орест Чекайло : «Після досягнення вершини всі виклики підйому забулися, бо ми перебували в стані повного захоплення від неймовірного краєвиду, який відкривався з вершини гори. Підйом на Пікуй – це не просто подорож, це пригода, яка допомогла відчути справжній дух Карпат і тісний зв’язок із природою».

Соломія Кульматицька: «За один день ми піднялися на гору Пікуй, звідки відкривався захоплюючий вид. Наступного дня ми відправилися на екскурсію у військово-історичний комплекс «Бункер Лінії Арпада», який був побудований під час Другої світової війни. Цей об’єкт мав вражаючу довжину – 1,5 км. Екскурсовод цікаво розповідав про історію бункера та угорську армію, що додало поїздці особливого колориту.

Також ми встигли відвідати прекрасний водоспад Шипіт. Закарпатська область відома своєю природною красою, і цей водоспад не розчарував. Ми насолоджувалися не лише видовищем природи, але й дізналися більше про історію та культуру цього регіону. Рекомендую всім відвідати Карпати та насолодитися їх величчю!»

« Хочу вам подякувати за чудову вчорашню поїздку . Мені дуже все сподобалося , дякую вам , що дали можливість цікаво провести час» –Руслана Крамар.

Аня Клак: «Мала неймовірну можливість подорожувати зі своїми однокурсниками коледжу до Карпат.

Перший день ми підкорювали вершину Пікуй, це було важко, але майже всім нам вдалося подолати це випробування. Пізніше ми заселилися в комфортні номери, які приємно здивували нас своїм рівнем зручностей.

На другий день ми відвідали бункер, побудований угорцями під час Другої світової війни. Там я отримала багато цікавої інформації і була захоплена тим, як все було продумано в ті часи. Потім ми планувати підкорити гору Гимбу, але через погіршення погодних умов, нам на жаль не вдалося цього зробити. Однак, ми сходили на неймовірний водоспад Шипіт.

Я дуже задоволена цією подорожжю і з радістю повернулася би сюди ще раз.

Величезна подяка викладачам, які допомогли зорганізувати цю подорож та дали можливість нам побачити й дізнатися більше про світ, а також поближче познайомитися між собою. Щиро дякую»

Дякуємо усім за враження, за емоції, за те, що були єдиним цілим! Подорожуйте!!! Пізнавайте!!! Бережіть себе та Україну!

Автор

Залишити відповідь