Інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE»

Вже другий рік поспіль студенти ВСП Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка» беруть участь у Відкритому західноукраїнському інтелектуальному турнірі “NATUS VINCERE” на кубок ректора Тернопільського національного економічного університету. Команда студентів коледжу під назвою «Законотворці» у складі Галян Ольги, Белінської Діани, Малиновської Вікторії, Недзельської Анастасії та капітана – Грабовського Сергія була представлена у правовій секції (керівник – викладач правничих дисциплін Радуль Тетяна Йосипівна).

Захоплюючі завдання, творчі конкурси, цікаві змагання – це далеко не весь перелік заходів, які проводились у рамках турніру. А ще студенти мали чудову нагоду щиро поспілкуватися, налагодити цікаві науково-практичні зв’язки та зміцнити дружні стосунки.

Представники коледжу добре впоралися із завданнями всіх етапів турніру і, як нагороду, одержали грошові винагороди, подяку від голови Тернопільської обласної ради, рекомендації до вступу на юридичний факультет ТНЕУ, а керівники відзначені Сертифікатами Міністерства освіти і науки України.

Окремо слід відзначити студентку групи Право-1 Галян Ольгу, яка отримала грамоту у номінації «Кращий промовець» та студента групи Право-2 Грабовського Сергія, який отримав подяку від Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Події такого формату мотивують до нових творчих звершень та надихають на розширення власних горизонтів.

Радуль Т.Й.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь