Інформаційна година на тему: «Безпека громадян на залізничному транспорті України»

10 жовтня 2017 року у Золочівський  коледж завітав Корилкевич Сергій Львович – інженер з приймання вагонів ВСП ТКРМЗ. Для студентів групи Право-2 була проведена профілактична бесіда про дотримання громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті.

Сергій Львович наголосив на тому, що  все частіше причиною невиробничого травматизму на залізниці стає використання ґаджетів, зокрема спроби зробити оригінальне фото безпосередньо на рухомому складі або на його фоні. Потенційними жертвами є також меломани, які, переходячи через залізничні колії, не розлучаються з навушниками, а також любителі телефонних розмов та планшетів. А також на завершення зустрічі звернувся до усіх присутніх з проханням бути максимально уважними поблизу залізничних колій, не перетинати їх і не знаходитись поблизу них в навушниках, не розмовляти по мобільному, і навіть знімати капюшон і закривати парасольку, щоб чути наближення поїзда.

Студенти почули багато корисної інформації, побачили відеоролики, на яких були показані наслідки недотримання правил на залізничній колії. Зрозуміли, що залізниця – це зона підвищеної небезпеки.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь