Коротко про Золочівський коледж

Золочівський коледж  заснований у  травні  1998 року як вищий навчальний заклад І рівня акредитації. Наказом № 181 від 04.03.2010 року Міністерством освіти і науки України Золочівський коледж  реорганізовано у Відокремлений структурний підрозділ Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка».  За роки освітньої діяльності в коледжі склалися свої традиції: День знайомств, КВК до Дня Студента, Андріївські вечорниці, Студентський вертеп, День відкритих дверей, Шевченківські дні. На сьогоднішній день коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями:

  • Економіка підприємства
  • Бухгалтерський облік
  • Комерційна діяльність
  • Розробка програмного забезпечення
  • Обслуговування програмних систем і комплексів
  • Правознавство

Терміни навчання: на основі базової загальної середньої освіти – 3 роки на спеціальностях галузі знань «Економіка і підприємництво»;  4 роки на інших спеціальностях; на основі повної загальної середньої освіти – 2 роки на спеціальностях галузі знань «Економіка і підприємництво»; 3  роки на інших спеціальностях.

Випускники отримують диплом молодшого спеціаліста  і можуть продовжити навчання на третьому курсі денної (заочної) форми навчання  у   відповідних   інститутах  Національного університету «Львівська політехніка».

Директор: Жулин Ярослав Євгенович
Адреса:  80700, Львівська область,  м.Золочів,  вул. І.Труша, 4
Телефони: (03265) 4-51-94; 7-02-52; 4-21-85
Веб-сторінка:  https://zcollage.com.ua
Е-mail: zolkol@ukr.net

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь