Інформація для абітурієнта
Вступна кампанія 2024
Золочівський фаховий коледж Національного університету
„Львівська політехніка” оголошує прийом на 2024-2025 навчальний рік
до закладу фахової передвищої освіти на денну форму навчання (на основі 9-11 класів) для підготовки фахівців освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр за спеціальностями:
- облік і оподаткування
- термін навчання 2 роки і 10 місяців та 1 рік і 10 місяців
- підприємництво та торгівля
- термін навчання 2 роки і 10 місяців та 1 рік і 10 місяців
- право
- термін навчання 3 роки і 10 місяців та 2 роки і 10 місяців
- інженерія програмного забезпечення
- термін навчання 3 роки і 10 місяців та 2 роки і 10 місяців
- комп’ютерні науки
- термін навчання 3 роки і 10 місяців та 2 роки і 10 місяців
Навчання здійснюється: за кошти держбюджету; за кошти фізичних та юридичних осіб. Випускники отримують диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка.
Прийом документів з 01 липня по 13 липня на базі 9 класів.
На базі 11 класів – з 05 липня до 02 серпня (за рейтингом мотиваційних листів).
Заяви подаються в електронній та паперовій (у визначених Правилами прийому випадках) формі. До заяви додаються:
- мотиваційний лист (електронний варіант);
- документ, що посвідчує особу (копія паспорта та витягу з qr-кодом);
- військово-облікові документи (11 кл., копія);
- копія документа про освіту та додатку;
- 4 фотокартки 3х4.
Вступні випробування (індивідуальна усна співбесіда) для вступників на основі 9 кл. проводяться з 14 липня по 22 липня 2024 року з таких дисциплін:
облік і оподаткування, підприємництво та торгівля: |
інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні науки: |
право |
· українська мова · математика |
· українська мова · математика |
· мотиваційний лист |
Контактна інформація
- +380969454979 – відповідальний секретар приймальної комісії;
- +389076321414 – інформація про підготовчі курси;
- (03265) 4-51-94, +380982309106 – директор;
- (03265)7-02-52, +380677669930 – заст. директора.
Відео інструкція по створенню електронного кабінету
Відгуки наших випускників
Друзі, привіт!
Скоро перед Вами постане непростий вибір: який ЗФПО та яку спеціальність обрати для подальшого навчання. Основна проблема сучасних абітурієнтів полягає в тому, що Ви змушені робити вибір майбутньої професії маючи примарні уявлення про неї або ж сприймаючи її через сформовані стереотипи.
Спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»
Інженерія програмного забезпечення – професія майбутнього!
Прагнеш розробляти програмні продукти та мобільні додатки? Мариш програмуванням? Тоді дана спеціальність саме для тебе! Ти будеш вивчати сучасні методології та інструментарій проектування та розроблення програмного забезпечення інформаційних управляючих систем; математичні основи програмування; алгоритми та структури даних; об’єктно – орієнтоване програмування, , web-програмування та web-дизайн; технології моделювання програмного забезпечення; системи керування базами даних; операційні системи; основи організації комп’ютерних мереж; технології захисту інформації, технології обробки графічної, текстової та мультимедійної інформації, методи оптимізації та прийняття проектних рішень, методи розробки та впровадження систем штучного інтелекту. Специфіка професії дозволяє працювати віддалено, мати гнучкий робочий графік. Ви можете відкрити свою справу (стати фрілансером) і розробляти програмні продукти на замовлення у зручний для Вас час.
Спеціальність 122 «Комп'ютерні науки»
Сьогодні важко уявити собі життя без комп’ютерів. Темпи розвитку комп’ютерних технологій вражають. Ми є свідками справжньої комп’ютерної революції! Комп’ютерні технології, які з’явилися у середині 20-го століття, мали великий вплив на розвиток науки, техніки, бізнесу та багатьох інших сфер людської діяльності. Ці технології будуть і надалі користуватися великим попитом на ринку працевлаштування, а ті, хто працює в галузі інформаційних технологій, відіграватимуть вирішальну роль у формуванні майбутнього. Ви прагнете брати участь у розвитку комп’ютерних технологій, створювати цікаві і корисні програми, веб-сайти, 3D-моделі, комп’ютерні ігри? Ви бажаєте працювати системним адміністратором, керувати цілим парком комп’ютерів, працювати у сфері Інтернет-зв’язку? Тоді запрошуємо Вас до нашого навчального закладу на навчання за спеціальністю «Комп’ютерні науки»!
Спеціальність 081 «Право»
- загальні консультації та складання юридичних документів: свідоцтв про реєстрацію підприємств, статутів підприємств та інших документів, пов’язаних зі створенням підприємств, патентів і авторських прав, підготовку різних юридичних документів, заповітів, доручень тощо;
- консультаційні послуги та представництво в трудових суперечках
- діяльність державних та приватних нотаріусів, судових виконавців, третейських суддів, експертів і арбітрів
- надання юридичних послуг підприємцям;
- діяльність, пов’язана з консультуванням та представництвом в цивільних та кримінальних справах,
- консультуванням та представництвом у зв’язку з трудовими суперечками під наглядом професійного адвоката;
- діяльність, пов’язана з наданням консультацій з юридичних послуг нотаріальними конторами і приватними нотаріусами, державними нотаріальними архівами під керівництвом нотаріуса;
- консультації з питань комерційної діяльності і управління;
- діяльність у сфері оподаткування;
- діяльність у сфері юстиції та правосуддя;
- діяльність в органах прокуратури (організаційно – технічне забезпечення діяльності) та ін.
Освітня діяльність Коледжу зорієнтована на підготовку молоді зі спеціальності «Право» відповідає і потребам практики, і ринку освітніх послуг та спрямовується на реалізацію потреби старшокласників щодо їх майбутнього професійного вибору.
Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Підготовка студентів за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснюється для виконання ними в майбутньому організаційно-управлінської, комерційної, аналітичної та науково-дослідної діяльності в галузі менеджменту, маркетингу, економіки, підприємництва в умовах конкуренції та ринкових відносин в підприємствах різних форм господарювання.
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – це діяльність, пов’язана із досягненням успіху в сфері бізнесу, торгівлі та конкуренції з метою покращення процесу купівлі-продажу.
Підприємництво – ініціативна, творча, пов’язана з ризиком самостійна економічна діяльність суб’єкта господарювання, який постійно здійснює нові комбінації ресурсів з метою реалізації нових ідей, випуску нової продукції та одержання прибутку; організаційно-господарське новаторство на основі використання різноманітних можливостей для випуску нових або існуючих товарів новими методами, відкриття нових джерел сировини, ринків збуту, реорганізації виробництва тощо.
Торгівля – це будь-які операції, що здійснюються за договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на товари. Ініціативна, систематична, виконувана на власний ризик для одержання прибутку діяльність юридичних і фізичних осіб щодо купівлі та продажу товарів кінцевим споживачам або посередницькі операції, або діяльність із надавання агентських, представницьких, комісійних та інших послуг у просуванні товарів від виробника до споживача
Біржова діяльність – це діяльності на світових фінансових ринках, освоєння методів аналізу фінансових ринків та вмінням ефективно користуватись біржовими інструментами, здатність приймати ефективні стратегічні рішення та прогнозувати тенденції і страхувати ризики на ринку.
Обов’язки фахівця – аналізувати товарні ринки і конкурентоспроможність виробників, управляти виробництвом та організовувати ефективний товарорух з метою покращення результатів діяльності.
Студенти вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та комерційної діяльності. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навички організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів.
Випускники спеціальності – конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій.
Випускник спеціальності може бути затребуваний:
- підприємства будь-яких галузей економіки, форм власності та організаційно-правових форм господарювання;
- державна служба;
- товарні, фондові та валютні біржі;
- агентства з реклами та маркетингових досліджень;
- кадрові агентства;
- агентства з нерухомості;
- сфера міжнародної торгівлі та туризму;
- інвестиційні компанії;
- страхові компанії;
- консалтингові та аудиторські фірми;
- банківські та фінансово-кредитні установи;
- дилерські та брокерські компанії;
- податкова адміністрація;
- інвестиційні, трастові, майнові та пенсійні фонди;
- органи статистики;
- рекламні, інформаційні компанії;
- навчальні заклади.
071 «Облік і оподаткування»
«Облік і оподаткування» є комплексною спеціальністю, яка дає можливість фахівцеві працювати у двох напрямах: бухгалтерському обліку та оподаткуванні. Крім того, фахівці даної спеціальності є багатофункціональними працівниками. Сучасний бухгалтер займається не тільки веденням обліку, але й здійснює іншу діяльність, що включає планування і прийняття рішень, у тому числі щодо оптимізації оподаткування, контроль за дотриманням платіжної та податкової дисципліни на підприємстві, оцінку та аналіз господарсько-фінансової діяльності.
Серед найбільш важливих аспектів навчальної діяльності фахівців даної спеціальності є формування високого професійного рівня, який передбачає глибоке знання гуманітарних,
фундаментальних, загальноекономічних, фахових дисциплін, а також можливість професійної адаптації спеціалістів в умовах нових ринкових економічних відносин з незмінним пріоритетом загальнолюдських цінностей.
Спеціальність «Облік і оподаткування» – це найбільш приваблива економічна спеціальність для тих, хто хоче зрозуміти загальні принципи формування економічної інформації, яка використовується для управління підприємствами, організаціями, установами. Жодне підприємство будь-якої форми власності на сьогоднішній день не може обійтися без послуг висококваліфікованого фахівця з бухгалтерського обліку, адже всі вони зобов’язані вести бухгалтерську звітність, а всі інші види звітності (податкової, управлінської, статистичної, спеціальності) базуються саме на даних обліку. Сучасний ринок праці вимагає підготовлених бухгалтерів, які можуть вести облік як в ручному, так і автоматизованому режимі і можуть постійно розвиватись і удосконалюватися відповідно до змін в економіці та законодавстві.
Спеціальність «Облік і оподаткування» є також найпрестижнішою у сучасних умовах підготовки фахівців у сфері економічних знань. Інтеграційні процеси в економічному розвитку держави вимагають підготовки висококваліфікованих спеціалістів, які б могли забезпечити ведення обліку і контролю за фінансовою діяльністю підприємств; економічну обґрунтованість дій; об’єктивну оцінку фінансової результативності та законності прийнятих управлінських рішень і їх виконання; прогнозування фінансових показників і проведення стратегічного економічного аналізу; контроль за раціональним використанням матеріальних, трудових та фінансових ресурсів.
Літопис Золочівського коледжу НУ "Львівська політехніка"
Що краще: залишитися в школі чи поступити у коледж?
Плюси навчання в коледжі і у школі ви дізнаєтесь у статті “Залишитися в школі або поступити в коледж?” яка була опублікована на одному із відомих освітніх порталів України
Найчастіші запитання і відповіді вступної кампанії у Золочівському коледжі
На сьогоднішній день коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями:
- облік і оподаткування;
- підприємництво, торгівля та біржова діяльність ;
- право;
- інженерія програмного забезпечення;
- комп’ютерні науки .
Державне замовлення цього року буде опубліковано пізніше.
Нагадаємо, що минулого року майже сотня першокурсників мають змогу безкоштовно навчатись і отримувати стипендію.
У Золочівському коледжі практично всі вчаться за раунок бюджету, тобто навчання є безкоштовним, більше того є можливість отримувати стипендію.
Проте, є можливість навчатися за рахунок фізичних осіб, вартість навчання опублікована тут https://zcollage.com.ua/plata-za-navchannia
Предмети які ви вивчатимете можете переглянути у розкладі занять за минулий навчальний рік І семестр, ІІ семестр
Контакти
- 80700 м. Золочів, вул. Івана Труша, 4
- [email protected]
- 032 654 51 94
- 032 654 21 85
- 032 657 02 52