Діла милосердя у Золочівському коледжі НУ “Львівська політехніка”

Милосердя — це милість серця, жалісливість, м’якість, співчуття, ніжність, любов до людей. Милосердя — це не слабкість, а сила, то­му що милосердя притаманне людям, які здатні прийти на допомо­гу. Бо здатність співчувати, співпереживати — це ознака духовної зрілості особистості. Заплакати від власної образи і болю простіше, ніж від чужої. І ці сльози співчуття до іншої людини — святі сльо­зи. Вони означають наявність у людини душі й серця.

Протягом місяця грудня   студенти та викладачі нашого коледжу готувалися до свята Святого Миколая. Заздалегідь придбали подарунки для дітей-сиріт Золочівщини, щоб вони відчули тепло і любов у це найзагадковіше українське свято. Для   воїнів АТО – наліпили вареників, пельменів, напекли хліба. Не забули ми і про Будинок престарілих, що у с. Новоселище. Для дідусів та бабусь, студенти придбали солодощі, теплі речі.  Засвітились яскравим вогнями милосердя свічки, що ми придбали, благодійного фонду «Карітас», які презентували свою продукцію 18 грудня у стінах Золочівського коледжу.

Сподіваємося, що часточка тепла і любові долине до кожного серця і Святий Миколай не омине жодної оселі. 

Не ставайте жорстокими, не озлоблюйтесь ні за яких обставин. Добрим і милосердним легше жити, тому що люди платять їм лю­бов’ю. Злоба спалює людину, зла людина неприємна оточуючим, частіше хворіє й раніше помирає.

 Будьте добрішими до всього живого. Звичайно, пожаліти бездом­ного собаку або кішку легше, аніж людину. Тварина на добро не відповідає злом. З людиною може статися інакше…

Щастя — коли ти ділишся тим, що маєш сам. Щастя не мож­на придбати ні за які багатства світу. Чому? Тому що щастя — це душевний стан. І залежить він перш за все від душевних кате­горій.

Більше фотографій шукайте у ФОТОГАЛЕРЕЇ

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь