День студента у Золочівському коледжі НУ “Львівська політехніка” (ФОТО, ВІДЕО)

КВК 2015 у Золочівському коледжі17 листопада Відокремлений структурний підрозділ Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка» відзначав Міжнародний день студента. Святкування відбувалося у районному Народному домі ім. І. Білозіра. Відкриття свята почалося з танцювальної композиції народного танцювального колективу «Первоцвіт» (кер. Ю.Сидорович).

 

З привітальним словом виступили:директор коледжу Я.Є.Жулин та завідувач сектору молоді і спорту Золочівської РДА О.М. Климук. Нажаль, цього року святкування переплетене з трагічною сторінкою в історії всієї Європи, в знак цього, усі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто втратив найдорожче – своє життя. 
За традицією коледжу цей день святкували у формі студентського КВК. Художнім керівником дійства був викладач історії А.А. Козюра. У грі взяли участь 4 команди: «Однаково різні», « Самі в шоці», «Село і люди», «Comedy students». Програма КВК складалася з таких конкурсів : «Візитка» , тобто представлення команди, «Домашнє завдання» у формі відео, в якому вони мали показати своє бачення реформування в освіті, і третій конкурс- музичний. 

Усі присутні могли насолодитися чудовим співом талановитих дівчат в коледжі, а саме: Нагуляк Ірини та Рептак Віталії, колективу трьох дівчат «Sway», та ансамблю студенток коледжу. 

Конкурси оцінювали судді, у складі: М.Б.Рудий, Л.Я.Жулин, Н.О.Маліновська, Ю.М. Масник, І.Я. Сипко. Після кожного конкурсу судді виставляли оцінки від 1 до 5 балів. В кінцевому результаті усі команди отримали свої бали, а саме: 
1) «Самі в шоці»-5 
2) «Однаково різні» -4,6 
3) «Comedy students» -4,6 
4) «Село і люди» – 4,5 

Переможцями свята стала команда економістів «Самі в шоці». Усім учасникам команди були врученні квитки на концерт Сергія Притули та «Вар’яти шоу». Усі команди отримали солодкі призи і продовжили святкування на студентській дискотеці.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь