Бінарне заняття з волонтерами Корпусу Миру

У групі Право-2 і Право-3 в понеділок 7 травня відбулося бінарне об’єднане заняття з дисципліни “Людина і світ” і “Англійська мова”. Заняття проводили волонтер із корпусу Миру Колін Кубік і викладач англійської мови Хмеляр Тетяна Михайлівна та викладач юридичних дисциплін Гнідець Тетяна Юріївна. Тема: “Права людей з обмеженими можливостями і їх право на працю”. Актуальність теми про права людини не вичерпає себе ніколи. Актуальність проблеми прав людей з обмеженими можливостями явище не нове, але справді необхідне для обговорення. Колін дуже цікаво підійшов до даної теми: студентами були розіграні різні ситуаційні завдання. Студенти правники проявили себе з найкращої сторони: ставили питання, пропонували вирішення суперечливих моментів, не були байдужими у вирішенні проблем.

Висновок, який був підсумований: людина, не залежно повноцінна вона чи має фізичні вади –  не має жодного значення! Кожен із нас є невід’ємною частинкою соціуму, в якому ми живемо. Упередженість – це помилкові твердження, а стереотипи однозначно необхідно руйнувати. Всі ми маємо рівні права на життя, на працю, на те щоб пізнавати  світ і знаходити радість у простих, буденних речах.

Пара, пролетіла швидко і цікаво. Щиро дякуємо волонтерам Коліну та Карлі за таке чудове заняття і те що відвідують наш Золочівський коледж і проводять навчання для студентів.

Чекаємо на нові зустрічі, нові теми і нові цікаві дослідження.

Гнідець Т.Ю.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь