21 вересня – Міжнародний день миру

Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність: діти ідуть до школи,студенти до коледжів,університетів, дорослі на роботу, навкруги панує спокій та безтурботність. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати.

Війни, терори, масові вбивства мирного населення, насилля…Всі ці слова ми чули, але навіть уявити не можемо, що ж насправді вони означають. Це все звісно є, але далеко, десь там, де нас нема. Та хіба те, що нас немає в епіцентрі цих подій дає нам право лишатися осторонь? Звісно, ні.

Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія. Для таких людей, насамперед, і існує День миру. У час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день надзвичайно особливий.Сьогодні проблемою миру в світі переймається дуже велика кількість людей, створюються і успішно функціонують організації з питань миру, волонтерські програми, проводяться грандіозні конференції та проекти. Щорічно 21 вересня люди у всіх куточках Землі офіційно відзначають Міжнародний день миру, день коли кожен намагається внести свою, хоч і не велику лепту у вирішення цієї глобальної проблеми.

Щоб не лишатися осторонь, ми також долучилися до проекту за мир.

Мир так потрібен зараз нашій рідній Україні ! Про нього треба говорити ,а головне його творити , навчитись в мирі жити!!!
Студенти групи КН-2,разом з куратором Хмеляр Т.М. провели виховний захід : “Хай буде мир на всій землі” ,флешмоб для жителів міста :-“А що ви знаєте про день миру? ” ,вшанували пам”ять загиблих воїнів хвилиною мовчання,провели конкурс стінгазет і дарували один одному тепло та радість! Цьогоріч до Всеукраїнського флешмобу <День Миру in UA 2017> долучилися і викладачі коледжу з побажанням миру та щастя для України!

Це свято відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати в 1982 році. Відповідно до резолюції від 30 листопада 1981 року кожен третій вівторок у день відкриття чергової сесії ООН проходило святкування Міжнародного дня миру. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» мали вже проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня. Це свято покликано змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. Організація об’єднаних націй використовує святкування Дня миру для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню. Бажаємо миру в сім’ях, миру в серцях та миру в нашій рідній Україні!


Хмеляр Т.М., викладач англійської мови у Золочівському коледжі

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь