Збірники з ЗНО 2018 для самостійної підготовки до відповідального екзамену

Складність навчання в школі учнів одинадцятих класів зростає в кілька разів з настанням перших навчальних днів: випускники всього за один навчальний рік повинні:

 • визначитися з майбутньою професією і профілем навчання у ВНЗ;
 • підготуватися до ЗНО 2018 для вступу в ВНЗ;
 • подумати про випускний;
 • засвоїти програму шкільного навчання за 11 клас.

Випускний клас в школі можна по праву назвати найскладнішим роком навчання. Для того, щоб допомогти учням у подоланні всіх труднощів, міністерство освіти і науки України, рекомендує придбати спеціальні підготовчі збірники до ЗНО 2018 – майбутнього тестування для абітурієнтів. Це можна зробити на сайті Азбука http://gbooks.in.ua/zno-2018.

Такі посібники складаються окремо з кожного предмету, за яким проводиться тестування. Вони адаптуються до останніх змін навчальної програми і структуруються для простоти розуміння.

Подібні збірники підготовлені також для ДПА 2018 9 клас http://gbooks.in.ua/dpa-2018/dpa-9-klas-2018, і навіть для ДПА 2018 4 клас. Державна підсумкова атестація складається інакше ніж ЗНО, проте структура завдань готує учнів до сучасної європейської системи оцінювання, яка чекає їх під час вступу до ВНЗ.

Тестові збірники ДПА 2018 9 клас містять:

 • ряд простих тестових завдань із зростаючим рівнем складності;
 • творчі завдання;
 • завдання просунутого рівня;
 • контрольні завдання;
 • тести з декількома варіантами відповідей;
 • питання з кожної пройденої теми, зазначеної в програмі навчання;
 • комплекс квитків з однотипними завданнями.

Збірники завдань ДПА 2018 4 клас http://gbooks.in.ua/dpa-2018/dpa-4-klas-2018 менш складні: вони розраховані на базові знання за 4 класу навчання і складені за звичною схемою тестів. Такі посібники зручні для самостійної роботи і для колективних робіт в класі або на факультативі.

Вчителі можуть використовувати збірники для організації контрольної перевірки знань протягом навчального року, а також для індивідуальної підготовки учнів.

Ретельно розроблені провідними фахівцями з освіти збірники завдань підготовлені за всіма обов’язковими предметами і викладені українською мовою. Математика, читання, історія, українська та іноземна мова, а також інші обов’язкові предмети для проходження атестації і тестування повністю відповідають сучасній програмі навчання і доступні для розуміння.

Навіть якщо Ваше тестування ще тільки через рік, Ви можете заздалегідь купить збірник для підготовки, і відповідати на питання по знайомим темам. Так Ви вже будете знати, чого Вам чекати від ЗНО в 2018 році.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь