Новини освіти

Як захистити електронну пошту від злому

Які б технології не з’являлись електронна пошта була і буде одним із найважливіших ресурсів сучасного суспільства. Адже за допомогою пошти можна створювати, відповідати на листи у зручний для користувача час. Якщо Ви хочете створити пошту для власних потреб чи для свого бізнесу рекомендуємо скористатись сервісом Online.ua.

Даний сервіс електронної пошти є безпечним і захищеним від спаму. Крім того користувач отримує 15 Гб дискового простору відразу після реєстрації. Поштовий інтерфейс Online.ua є проостим і зручним для користування.

Електронна пошта від online.ua
Електронна пошта від online.ua

Про захист електронної пошти

Електронна пошта зберігає масу інформації, яка є дуже привабливою для шахраїв. Тут можуть бути якісь особисті листи, сюди ж приходять паролі від акаунтів різни ресурсів. Тому дуже важливо, щоб електронна пошта мала якісний захист. Для цього слід знати схеми, якими найчастіше користуються шахраї, детальніше як захистити електронну пошту від злому читайте на Online.ua.

Досить поширений випадок, коли шахрай є адміністратором і просить власника пошти підтвердити дані, зателефонувавши на певний номер телефону або перейшовши за якимось посиланням. В результаті дзвінок на вибраний номер виявляється платним, а за посиланням взагалі може бути вірус.

Тому, отримуючи подібний лист, краще одразу ж зв’язатися з адміністрацією ресурсу, надіславши їй отриманий лист.

Багато людей використовують той самий пароль для всіх електронних скриньок, а також акаунтів у соціальних мережах. Не дивно, що дізнавшись пароль від одного акаунту, шахраї можуть отримати необхідний їм доступ до потрібних даних на інших ресурсах. Для цього вони надсилають жертві пропозицію зареєструватися в тій чи іншій соціальній мережі для участі у конкурсі.

У результаті людина показує свій пароль, який використовує скрізь.

Нерідко використовується спосіб шахрайства, який називають фішинг. Зловмисники надсилають людині на електронну пошту інформацію про те, що один із її рахунків заблоковано і просять пройти процедуру відновлення цього рахунку за вказаним посиланням.

В результаті жертва потрапляє на сайт, який є близнюком оригіналу платіжного ресурсу та вводить там свої реквізити, передаючи свої кошти до рук злодіям.

В статті ми описали лише «вершину айзберга» зломів акаунтів електронної пошти. Але це ті помилки за які відповідає лише власник акаунту. Про інші DDOS-атаки, спами та інше вже відповідає поштовий сервіс.

Тому при створенні нової поштової скриньки обирайте надійний поштовий сервіс, серед яких є Online.ua.

Залишити відповідь