Як вибрати зубну щітку

Профілактика та дотримання гігієни ротової порожнини – дієвий спосіб зберегти здоров’я своїх зубів. Тому щоденна їх чистка і, відповідно, правильний вибір зубної щітки набувають особливого значення.

Вибираємо зубну щітку

Регулярне відвідування стоматолога дозволяє своєчасно виявити розвиток захворювань зубів і запобігти серйозні ускладнення. Але не менш важливі щоденні гігієнічні процедури.

На чому грунтується вибір зубної щітки?

У продажу ви знайдете багатий асортимент зубних щіток, що відрізняються за формою і конструкції:

 • механічні;
 • електричні;
 • ортодонтические;
 • ультразвукові;
 • іонні.

Найбільш поширеними залишаються механічні зубні щітки, але хороший стоматолог відразу зверне вашу увагу, що перед вибором щітки слід визначити стан ротової порожнини, а саме:

 • чи є утворення нальоту або зубного каменю;
 • наявність викривлень зубів, великого простору між ними;
 • спостерігається розвиток захворювань ясен;
 • наявність ортодонтичних пристосувань і т.д.

Вартість сучасних зубних щіток варіюється в широкому діапазоні, і у вас є можливість вибрати оптимальний варіант поєднання якості і ціни. Накриклад в мережі Інтернет ви можете дізнатись ціну зубної щітки Oral-b

На додаток кілька порад по тому як правильно вибирати зубну щітку.

 1. Мала головка щітки і добре продуманий дизайн щетини.

Виберіть зубну щітку з маленькою голівкою і хорошим дизайном щетини, який допоможе Вам дістатися до важкодоступних місць Вашої порожнини рота.

 1. М’яка щетина.

Ваша зубна щітка повинна мати м’яку щетину, яка буде ніжна з Вашими зубами і яснами.

 1. Зручна ручка.

Багато зубних щіток мають неслизькі ручки, які роблять щітки зручними для використання навіть в мокрому вигляді. Крім того, ручки на багатьох щітках Oral-B були змодельовані на основі наукових досліджень п’яти різних способів утримання щітки, які люди використовують при чищенні зубів.

Пам’ятайте, що регулярна заміна зубної щітки вносить свій внесок у підтримання стабільно високого рівня гігієни порожнини рота, оскільки клінічні дослідження показують, що нова зубна щітка може видаляти до 30% більше нальоту, ніж та, якою Ви користуєтеся вже три місяці. *

Розташовані під кутом щетинки зубної щітки краще, ніж прямі?

Щетинки, розташовані під кутом, такі як щетинки CrissCross  Oral-B, розроблені таким чином, щоб збільшити контакт поверхонь зубів з щетинками, видаляючи наліт навіть з дуже важкодоступних місць.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь