Як самостійно вивчити англійську і німецьку мови ?

Метою сайту “Центр іноземних мов «ТСП»  – запропонувати відвідувачам найбільш ефективні матеріали для вивчення англійської та німецької мови з нуля самостійно і безкоштовно. А так же допомогти у вивченні вибраної мови, щоб цей процес був максимально цікавим, легким і ефективним.

На даному сайті ви зможете знайти і завантажити кращі навчальні підручники англійської і матеріали для вивчення англійської та німецької мови: аудіокурси, відеокурси, програми, адаптовані книги, аудіокниги, самовчителі, підручники, словники, розмовники, а також масу інших цікавих матеріалів, як, наприклад, серіал Друзі англійською з англійськими і російськими субтитрами, які допомагають освоювати обраний вами мову найефективніше не виходячи з дому. Матеріали по вивченню іноземних мов, ви можете завантажити безкоштовно, без реєстрації, підписок і інших обмежень або дивитися, слухати, читати онлайн.

Вибирайте для себе ті методики та матеріали, які дозволяють вам займатися найбільш ефективно і з максимальною зацікавленістю. Ефективним методом вивчення англійської є пряме вивченння, спілкування з іноземнем, перегляд фільмів, читання книг на англійській мові .

Якщо ви хочете почати вивчення іноземної мови, але не знаєте, як зробити перший крок, то даний веб-сайт допоможе розпочати вивчення. Спеціально для вас були відібрані і представлені на сайті найкращі матеріали та методики для самостійного вивчення іноземних мов.

Можливо, ви раніше вивчали англійську або німецьку мову в школі або навіть на курсах вивчення іноземних мов, але нічого не пам’ятаєте, і хочете почати з нуля? Тоді ви можете вибрати для себе ту методику, яка дозволить вам ефективно вивчати мову, розвиваючи ті навички, яких не вистачає саме вам, будь то збільшення словникового запасу, набуття навичок розмовного спілкування або усунення прогалин в граматиці.

Окрім матеріалів для вичення англійської мови на сайті опубліковано багато підручників німецької мови . Підручники містять в собі основні граматичні правила з комплексом вправ, що дозволяють закріпити їх. Залежно від рівня, на якому ви перебуваєте при вивченні мови, підручник німецької мови розподіляють по складності.

Призначення нашого лінгвістичного порталу – допомагати в самостійному освоєнні англійської та німецької мов як тим, у кого відсутні початкові знання в досліджуваному іноземною мовою, так само і тим, хто вже вчив мову раніше і має базові знання. Головне, щоб у людини було бажання і мотивація самостійно вивчати обраний мову.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь