У Львівській політехніці відбулася регіональна нарада-семінар з питань проведення вступної кампанії 2015 року
28 листопада у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників до ВНЗ у 2015 році. У ній взяли участь проректори та відповідальні секретарі приймальних комісій вищих навчальних закладів восьми областей Західного регіону України – Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької, Волинської, Хмельницької та Тернопільської.
Вступним словом нараду-семінар відкрив перший проректор Львівської політехніки Володимир Павлиш, який побажав її учасникам плідної та змістовної роботи.
На нараді виступила Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун. Вона відзначила, що умови прийому 2015 року розроблені з урахуванням нового Закону про вищу освіту. Тепер ВНЗ матимуть право самі визначати конкурсні предмети для отримання сертифікатів незалежного центру оцінювання якості освіти. Як наголосила Інна Совсун, це слід робити з позицій широкої автономії ВНЗ і здорового глузду, закликавши причетних до вступної кампанії уважно вивчити Умови прийому і свої ж правила прийому, щоб бути готовими розтлумачити усі нюанси вступу, особливо непростий механізм обрахування конкурсного балу.
Заступник директора департаменту вищої освіти, начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи Міністерства освіти і науки України Микола Фоменко проаналізував підсумки вступної кампанії 2014 року і застеріг від повторення помилок та порушень у майбутньому. На жаль, органами внутрішніх справ було відкрито 97 кримінальних впроваджень щодо хабарництва, зокрема під час вступу.
Учасники наради-семінару отримали відповіді на запитання, які їх хвилюють, від заступника директора Українського центру оцінювання якості освіти Галини Солодкої та заступника директора ДП «Інфоресурс» Олексія Самойлова.
Перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун на зустрічі з освітянами восьми областей Західного регіону України поділилася думками щодо вдосконалення і наповнення конкретним змістом Закону про вищу освіту, а також Стратегії розвитку вищої освіти України у 2015–2020 роках.
Джерело: НУ “Львівська політехніка”