Сучасні заклади освіти 2016.

17 березня у столиці України відбудеться виставка “Сучасні заклади освіти 2016”. В цьому році вона отримала статус міжнародної. Головна мета об’єднати кращих представників галузі освіти і науки на шляху підвищення якості національної освіти. Вона дасть поштовх розвитку національних та міжнародних проектів, буде майданчиком для обміну досвідом та знаннями провідних фахівців.

Також, майбутні студенти нашої країни  матимуть змогу ознайомитися з програмами навчання не тільки сучасних, але й закордонних навчальних закладів. Участь у ній приймуть більше ніж сотня учасників з 20 країн світу. Середних будуть представлені провідні навчальні заклади України та світу усіх рівней акредитації.

Центр навчально-методичної літератури також буде приймати участь у заході. За допомогою його буде представлена нова концепція розвитку середньої освіти в Україні, та нові зошити для 2 класу за новою програмою, розроблені по ній. Вони розроблені з урахуванням останніх розробок та методологічних рекомендацій у сфері середньої освіти.

Також під час зустрічей буде обговорюватися доцільніть запровадження 12 річної освіти в Україні. Результати обговорення будуть презентовані кабінету міністрів України, який буде приймати остаточне рішення по цьому питанню.

Також участь у заході приймуть провідні українські видавництва шкільної продукції – Генеза, Ранок, Освіта, Богдан та інші. Вони представлять новітні розробки у галузі навчальної  продукції для школярів та дошкільних навчальних закладів. 

Професійно-технічні заклади України презентують новітні методики організації підвищення професійно-технічної орієнтації робітників різних галузей нашого виробництва, запровадження інформаційних систем освіти.На виставці будуть широко представлені сучасні та зарубіжні виробники та постачальни засобів навчання. Вони презентують новітні програмні комплекси та онлайн розробки для більш успішного і інтерактивного засвоєння навчального матеріалу.

Наприкінці виставки відбудеться церемонія нагородження як представників виставки, так і головних учасників сфери освіти. Лауреати будуть представлені у деяких номінаціях “Лідер вищої освіти”, “Лідер післядипломної освіти” та інші. Свої нагороди отримають також і доповідачи семінарів самої виставки.

Прес-центр центру навчально-методичної літератури. Наш сайт в інтернет schoolbooks.in.ua. На ньому Ви маєте можливість купити шкільні підручники.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь