Ще одне авто від політехніків – в АТО: працівники ІАРХ зробили подарунок бійцям батальйону «Свята Марія»

Політехніки не втомлюються підтримувати українських військових, які воюють у найгарячіших точках нашої держави. Так наприкінці минулого року працівники кафедри архітектурного проектування Інституту архітектури подарували авто диверсійно-розвідувальній роті батальйону «Свята Марія», який дислокується в Маріуполі.

 

– Наша кафедра вже давно допомагає українським військовим. Спершу надавали грошові допомоги, а цього разу вирішили придбати автомобіль. Його використовуватимуть для розвідки. Ми планували, що він буде в камуфляжних кольорах, броньований зі встановленою безвідкатною гарматою або крупнокаліберним кулеметом (у багатьох випадках такий джип сильніший, ніж танк, бо більш повороткий). Та зараз вирішили, що цей автомобіль буде саме для розвідки, – розповів доцент кафедри архітектурного проектування, декан Інституту архітектури Ігор Гнесь.

Чимало часу зайняв пошук авто (перебрали дев’ять машин), яке б за характеристиками відповідало вимогам (автомобіль з невеликою затратою бензину, щоб було легко завести взимку). Покупка обійшлася близько 3 тис. доларів і 10 тис. грн. ремонт, щоб все надійно працювало.

– Майже всю суму зібрали на нашій кафедрі, частково долучилися також працівники і з інших кафедр. Коштів навіть трохи більше, тож сподіваємося, що дозбираємо гроші на ще одне авто, – додав мій співрозмовник.

http://www.lp.edu.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь