Навіщо потрібна дитяча йога?

Хатха-йога — вчення, створене для очищення і гармонізації нашого тіла та розуму. Завдяки регулярним заняттям можна отримати більше енергії, відчувати себе більш легко та гармонізувати роботу нашого організму

Коли люди чують про йогу, у них одразу виникають зрозумілі асоціації — поза лотоса, стояння на голові та інші екзотичні речі. Але це лиш зовнішня і незначна складова системи самовдосконалення. Хатха-йога у Львові в центрі Green Tara адаптована під сучасні реалії, без спотворення традиції. Метод Айенгара є доступним для людей нашого часу. Ми використовуємо додаткові засоби для легкого та правильного виконання на перший погляд складних йогічних технік.

Навіщо потрібна дитяча йога?

Древня система поліпшення і гармонізації свого життя доступна людям будь-якого віку і комплектацій. Це також стосується дітей. В Green Tara передбачений спеціальний адаптований курс для молодших йогів.

Для дитячого віку характерна висока активність (розумова і фізична), рухливість, і що найголовніше — сприйнятливість. Дитяча йога ґрунтується на принципі наслідування, асани даються в легкій і зрозумілій формі. Повторення асан і робота зі своїм тілом розвивають спостережливість, концентрацію і дисципліну.

Користь дитячої йоги

Питання правильного фізичного навантаження стає особливо актуальним в шкільному віці. У цей непростий період, дитина може зіткнутися з викривленням хребта та іншими проблемами. Регулярні заняття йогою допомагають уникнути проблем з тілом, так як асани зміцнюють м’язи (особливо спини), збільшують гнучкість, зміцнюють суглоби. Малоактивні і надмірно спокійні діти починають поводитись більш розкуто і динамічно. У непосид і гіперактивних школярів проявляється концентрація і посидючість.

Завдяки правильній фізичній активності, дитина зможе легше переносити стрес та життєві труднощі. Її розум буде відкритим, але в той же час дисциплінованим. Це дуже важливо для подальшого розвитку.

Як почати займатися?

Для того щоб почати займатися потрібно тільки бажання. Ніякого спеціального обладнання, крім зручного одягу не знадобитися. Йога-тічерам Green Tara важливо, щоб діти отримували задоволення від заняття і поступово вчилися глибше розуміти себе і свої можливості. Уроки проходят в ігровій формі, яка цікава для дітей. Діти мають можливість навчитись роботі зі своїм тілом та розумом без надлишку інформації.

Наш сайт — http://tarayoga.in.ua/

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь