Курси лікувального масажу у “Роял академії”

Лікувальний масаж відомий на протязі тисячоліть. Завдяки різноманітним маніпуляціям люди позбавлялися від болю у спині, покращували загальне почуття, кровообіг, підвищували імунітет організму. Методики виконання масажу постійно удосконалюються і покращуються.

Професія масажиста є досить модною та затребуваною. Кваліфіковані спеціалісти завжди знайдуть своє місце, адже будуть мати постійну і стабільну роботу, кар’єрний зріст, формувати базу постійних клієнтів і налагоджувати ділові зв’язки для відкриття власної справи.

Оскільки офісна робота часто є пріоритетною та головною для багатьох людей, відповідно з часом виникає дискомфорт у спині. На допомогу прийде лікувальний масаж. Це комплекс процедур, який використовується при лікуваннями хвороб опорного — рухового апарату, остеохондрозі, патологіях тощо.

Масаж протипоказаний особам з хворобами судин, серця, захворюваннями крові, алергією, під час вагітності тощо. Масаж повинен проводити лише людина з відповідною освітою яка має великий досвід роботи. Варто порадитися зі знайомим чи друзями, прочитати відгуки на форумах в мережі інтернт щодо лікаря та клініки.

Курси лікувального масажу у Львові можна пройти у Роял академії. Привітний персонал, кваліфіковані викладачі, високий рівень знань та зручний графік навчання зробить навчальний процес приємним і ефективним.

Масажист повинен бути фізично витривалим, мати міцне здоров’я і сильні руки. Під час робочого дня майстер має ризик зараження інфекцією і відчуває навантаження на ноги і хребет. Це є недоліками професіями. Перевагами є стабільний заробіток, постійні клієнти, робота на себе.

У програмі навчання учні засвоюють основи санітарних знань, історія масажу, його типи, анатомія і фізіологія людини, типи масажу ніг, шиї, обличчя, кінцівок тощо, особливості, протипоказання до проведення, що таке дитячий масаж, його особливості, масаж при захворюваннях та хворобах гіпертонії, гіпотонії, що таке лікувальна фізкультура, робоче місце та вимоги до нього, організація масажу у кабінеті, практичні відпрацювання, психологія роботи з клієнтом при вирішенні конфліктних чи нестандартних ситуацій, основи цінової політики.

Курси лікувального масажу у Роял академії — шанс знайти хорошу роботу на території України і у європейських державах. Телефонуйте до нас або залишайте заявку на сайті.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь