Курси класичного масажу у “Роял академії”

Класичний масаж — універсальний вид масажу, який виконується з лікувальною та оздоровчою метою. Застосовується він для покращення діяльності організму і лікування різних захворювань рухового апарату.

Курси класичного масажу у Львові, які можна пройти у “Роял академії”, дозволять отримати відповідні знання та навички для того, щоб працювати у приватних або державних закладах. Також у процесі отримання професійного досвіду можна перейти до більш відомого салону краси чи клініки на роботу. Також є можливість пошуку клієнтів самостійно чи відкрити власний кабінет. Паралельно необхідно освоювати нові знання.

Дуже важливим є надання різноманітних послуг в межах одного кабінету. Варто виписувати журнали на відповідну тематику, цікавитися новинками у сфері надання масажних послуг.

Курс класичного масажу Львів можна пройти у Роял академії у місті Львові. Кваліфіковані викладачі, які мають багаторічний досвід і підвищують кваліфікацію на різних тренінгах, конференціях всеукраїнського і міжнародного рівнів.

Навчання підходить для початківців, які починаються свою робочу діяльність і бажають отримати високі знання, щоб отримати престижну і добре оплачувану роботу. У процесі навчання буде викладено загальні теоретичні знання на перших уроках. Головний акцент буде зроблений на практиці з метою закріплення знань.

Особа може підібрати зручний графік навчання і потрібну форму. Ціни відрізняються від інших демократичністю і доступних для різних верств населення. Існує індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи індивідуальності особливості і знання.

Передбачено освоєння таких розділів — будова хребта, косметичні засоби, види масажу (класичний, лікувальний, лімфодренажний), методика їх проведення, протипоказання до проведення процедури, особливості дитячого масажу, специфіка масажу по всій площині тіла, масаж шиї, обличчя, стоп тощо.

Особа, що бажає бути масажистом, повинна бути фізично витривалою і мати сильні руки. При проблемах з серцем, судинною системою, алергічними реакціями на різні речовини, інфекційними або шкірними захворюваннями, проблеами з хребтом така робота є протипоказаною. На протязі робочого дня спеціаліст постійно працює на ногах і має навантаження на спину.

Після успішної здачі випускної роботи особа отримає сертифікат (диплом) та можливість знайти роботу своєї мрії в Україні чи за її межами.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь