Курси апаратного манікюру у Роял академії

Щоденно багато жінок та молодих дівчат приходять до салонів краси, щоб зробити манікюр. Дехто витрачає час, щоб зробити манікюр у домашніх умовах. Кожна з представниць прекрасної статі бажає мати гарні нігті. На жаль буває таке, що людина від природи має проблеми з нігтями, які вирішити самому неможливо.

На допомогу прийде апаратний манікюр. Якщо класичний полягає у зануренні рук до ванночки з вітамінами. Шкіра зволожується і тоді можна проводити процедуру. Якщо вам подобається робити манікюр і ви хочете отримати добру професію, курси апаратного манікюру у Львові доступні у Роял академії.

Апаратний манікюр відрізняється тим, що шкіра перед сеансом повинна бути суха. Замість ножиць та щипчиків використовується фреза, яка дозволяє м’яко зрізати грубу шкіру, позбавитися від задирок тощо.

Такий спосіб підходить і для осіб, які мають мозолі на ногах від незручного взуття. Даний спосіб не можете дати стовідсоткової гарантії. Важливо самому доглядати за нігтями. Щоб бути впевненим у позитивному результаті, варто звертатися тільки до професійних майстрів. Майстер повинен мати відповідну освіту, досвід роботи у різних салонах краси.

Експерти не радять проводити такий манікюр у домашніх умовах, оскільки можна пошкодити нігті та зрізати більше ніж потрібно. Підходить для осіб, що мають суху шкіру і кутикулу, яка швидко відростає.

Серед плюсів — позбавляє від пошкодженої шкіри, є безпечним, не займає багато часу, використовується при корекції нігтів, сумісним з іншими видами манікюру.

Мінусами є те, що складно проводити у домашніх умовах, вимагає спеціальних навичок.

У програмі навчання передбачені такі дисципліни — основи санітарних знань, будова нігтя, типи шкіри, хвороби шкіри, інструменти для манікюру та догляд за ними, типи лаків, психологія роботи з клієнтом і вирішення нестандартних і конфліктних ситуацій, цінова політика.

Курси апаратного манікюру у Львові дозволять вам отримати високі знання, потрібну професію за невеликий проміжок часу. Наші професійні викладачі поділяться з вами досвідом та проведуть багато практичних занять для ефективного освоєння теоретичного матеріалу. Індивідуальний підхід до кожного з урахуванням особистих знань і навичок, зручний графік навчання, доступні і демократичні ціни зроблять навчальний процес приємним та ефективним. Телефонуйте до нас або завітайте до нашого офісу.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь