Експертна оцінка автомобілів – як визначається ринкова вартість авто в Україні?

Експертна оцінка автомобілів – як визначається ринкова вартість авто в Україні?

Чи потрібна нам експертна оцінка автомобілів? Багато хто скаже, що йому не потрібно звертатися до спеціалізованих незалежних експертних центрів чи компаній, щоб визначити ринкову вартість його колісного транспортного засобу. Більшість людей завжди завищують вартість свого майна, адже така наша людська природа: продати дорожче, а купити дешевше. В корисності ми нікого не звинувачуємо, адже всі ми схожі цією рисою.

Однак, якщо Ви звернетеся до суду чи наприклад до банку, для вирішення різноманітних потреб, ти виявиться, що є інша сторона, яка може бути зацікавленою в меншій вартості вашого авто. І та інша сторона, може надати Вам письмове підтвердження у вигляді «звіту про оцінку майна» http://оценка-имущества.укр/ru/оценка-имущества/, що наприклад Ваш Dodge чи Volvo коштує в кілька разів дешевше, аніж Ви стверджуєте. Що буде мати більшу вагу: ваше чи слово чи офіційний документ? Ви розумієте, що в такому випадку Вам потрібно замовити послугу із оцінки автомобіля, щоб не залишитись в програші.

 

Що важливіше: фізичний стан авто чи його пробіг?

При визначенні оціночної вартості авто http://оценка-киев.укр/оценка-имущества/оценка-автомобиля/, експертна оцінка автомобіля враховує пробіг і фізичний стан КТЗ. Але що важливіше? Для експерта важливіший фізичний стан транспорту. В принципі цей фактор важливий і для покупця, а чому саме ми пояснимо. В Україні не дуже добре регулюється скручування пробігу на одометрі, тобто цим користають недобросовісні продавці такого майна. Автомобіль, що проїхав більше мільйона, може мати пробіг в 50 000 км. і для багатьох людей це буде найважливіший аргумент, що невеликий пробіг є показником відмінної якості КТЗ.

Якщо авто має реальний пробіг в розмірі 500 000 км., експлуатувався в добрих умовах, проходив вчасно технічний огляд, має добрий технічний стан, вчасно проводилася заміна мастила, фільтрів, прокладок та іншого, то це однозначно важливо. Це набагато важливіше, чим пробіг на одометрі в 15 000 км. і аргумент, що авто майже не експлуатувалося і стояло в гаражі. З таким нереально малим пробігом, можна придбати «гниле корито», що буде розсипатися на наших «гарних дорогах», але ж важливіше що пробіг незначний (сарказм) 🙂

Експертна оцінка автомобілів пригнаних із Європи або США

Експертна оцінка автомобілів, що були пригнані із США чи країн ЄС, проводиться порівняльним методом. Об’єкти продажу підбираються на тому ринку, де було придбано такий автомобіль. Також має бути аналогічним їхній стан. Ми не можемо підбирати в якості аналогів авто із мінімальною комплектацією, якщо наш колісний засіб має максимальну комплектацію.

Якщо автомобіль є пошкодженим, то в такому випадку потрібно проводити експертизу. Оціночні компанії проводять роботи із визначення ринкової вартості майна, а експертизу проводять судові експерти.

Читайте! Більше корисних відомостей про те, як відбувається експертна оцінка автомобіля в Україні, читайте на сайті http://www.khoriv.kiev.ua/ оціночної компанії «Хорив». Там багато корисних і важливих відомостей щодо основних, а також другорядних аспектів і методів оцінювання колісних транспортних засобів в Україні.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь