День Валентина у Золочівському коледжі (ФОТО)

14 лютого закохані усього світу відзначили День святого Валентина. 

Це свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, позитивних емоцій. Для кожної людини Валентинів день – особливий, головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Напередодні свята стіни навчального закладу,що було прикрашено цікавими стінгазетами англійською мовою ,кульками та сердечками, створили атмосферу любові та радості. 

13 лютого, у п’ятницю, в коледжі було проведено пізнавальну відкриту пару з англійської мови у групі БО-1, присвячену Дню святого Валентина. Студентки групи БО-2 Леськів Ольга, Карзюк Катерина та Федаш Христина підготували незабутню презентацію про історію виникнення свята, а студентки групи ЕП-1 Голик Марта та Грицай Ліля на завершення пари прочитали прекрасні вірші про кохання.

Ще одним приємним сюрпризом цьогорічного свята закоханих стала стінгазата із символічною назвою «Зізнання в коханні на стінах коледжу». Студентам ця ідея прийшла до вподоби: вони таємно залишали привітання-побажання одногрупникам, найкращій країні, мамам, висловлювали симпатію студентам та викладачам. 
Також цього дня в коледжі працювала “Пошта закоханих”. Студенти відправляли до скриньки валентинки, а потім поштарі-купідони розносили їх адресатам. За давньою традицією саме валентинки вважають невід’ємним атрибутом цього свята. Вони були різні за кольором, розміром, формою, але найважливіше – це зміст листівки – теплі та щирі слова кохання.

Ще раз вітаємо зі святом! Бажаємо вам, дорогі друзі, всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

 

{AG}stories/foto-14-15/valentines{/AG}

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь