Американці придумали перший 3D-дисплей, що взаємодіє з навколишнім світом
Сенсорика є одним з наших найбільш первинних почуттів, що надає можливість нам фізично взаємодіяти і отримувати дані про оточуючі нас предмети. Широко доступні цифрові сенсорні екрани дозволили нам використовувати цю технологію по-різному, але вона все ще залишається трохи обмеженою, коли справа доходить до реальної взаємодії з навколишнім середовищем.
Щоб виправити ситуацію дослідники з американської лабораторії MIT Media Lab створили 3D-поверхню, яка дозволяє користувачам фізично взаємодіяти з цифровим світом. Потенційні області застосування цієї технології можуть варіюватися від простого рукостискання людей, які знаходяться на відстані в тисячі кілометрів один від одного, до використання 3D-моделей для реалізації творчого потенціалу.
Отже, як же це працює? Все дуже просто насправді. За допомогою спеціального поля, що приєднується до дисплея та програмного забезпечення, можна об’єднати цифровий світ з реальним. Ця технологія дає вам можливість взаємодіяти з моделлю, використовуючи власні руки.
Вона дозволяє реалізувати те інстинктивне бажання відчувати те, що ми раніше могли тільки бачити в цифровому вигляді. Це стане новим етапом у розвитку нашого світу, де цифрові технології і сенсорні дисплеї стали нормою життя. Крім того, цей винахід в даний час розглядається як трамплін для майбутнього розвитку тактильних інтерфейсів.
За матеріалами: cikave.org.ua