Графік ЗНО-2012 є оптимальним, – Міносвіти

У Міністерстві освіти зазначають, що календарний план проведення тестування у 2012 році складався таким чином, щоб проведення ЗНО з популярних предметів відбувалося не на початку сесії

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти профільного міністерства повідомляє, що окремими ЗМІ поширюється інформація серед абітурієнтів щодо нібито стислих термінів між проведенням випускних вечорів та ЗНО, що унеможливлює якісну підготовку до складання тестів.

 

У департаменті зазначили, що такі повідомлення є абсолютно безпідставними, а розклад проведення тестування складався таким чином, щоб проведення ЗНО з популярних предметів відбувалося не на початку процесу тестування і переважна більшість учасників встигла ретельно підготуватися до їх складання.

У Міносвіти підкреслили, що першим тестом у програмі цьогорічного ЗНО було визначено хімію, яка охоплює 14 % абітурієнтів, а другим російська мова – 2 % абітурієнтів.

“Такий популярний предмет як математика (62 % абітурієнтів) складатиметься аж 21-22 травня. Тести з

інших наймасовіших предметів проводитимуться ще пізніше”, – зазначили в Міносвіти.

Виходячи з цього у профільному відомстві зазначають, що для основної частини абітурієнтів часу для підготовки більше ніж достатньо. “До того ж, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання проводилася протягом усього навчального року, а не розпочиналася після випускних вечорів…”, – підкреслюється у повідомленні.

Нагадаємо, що у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини європейської першості з футболу, завершення навчального року в учнів 9-х та 11-х класів, а також терміни проведення ЗНО було перенесено.

Зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 7 червня. Тестування з української мови і літератури, історії України та математики проходитиме впродовж двох днів (І та ІІ сесії). Тестування з інших предметів відбуватиметься в один день.

Результати ЗНО абітурієнти використовуватимуть для участі у конкурсному відборі при вступі до вузів України.

 

За матеріалами: http://osvita.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь