У 2012 році вузи отримають близько 127 тисяч бюджетних місць

У цьому році державне замовлення на підготовку бакалаврів може становити близько 127 тисяч місць

Про це під час прес-конференції в Києві повідомив заступник директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Микола Фоменко, повідомляє УНН.

“Ми ще до нового року зібрали пропозиції кожного вищого навчального закладу щодо обсягів прийому і випуску у 2012 році. Тому кожні пропозиції міністерством враховані, все узагальнено і направлено своєчасно було до Міністерства економічного розвитку і торгівлі. На сьогодні вже готовий проект постанови і він на погодженні у зацікавлених міністерств”, – розповів М. Фоменко.

 

Він зазначив, що цього року очікується збільшення на 130 тисяч випускників, у порівнянні з 2011 роком, а це приблизно 326 тисяч випускників. У 2010 році було 338 тис.

“Державне замовлення орієнтовно у цьому році може становити по Україні близько 127 тисяч на підготовку бакалаврів”, – повідомив чиновник.

За його словами, у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту уважно поставилися до держзамовлення на технічні напрямки підготовки. Зокрема, буде збільшено держзамовлення на

напрямки, що відносяться до ІТ-технологій.

Микола Фоменко також підкреслив, що, як і минулого року, зменшиться держзамовлення на економічні та юридичні напрямки підготовки.

 

За матеріалами: Освіта.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь