Завтра, 4 червня будуть опубліковані правильні відповіді ЗНО з хімії

зно хімія золочівАбітурієнти склали тест ЗНО з хімії, правильні відповіді на завдання тесту будуть оприлюднені у вівторок о 16.00. Офіційне оголошення результатів учасників відбудеться після 18 червня

Тестування з хімії відкрило основну сесію ЗНО-2013, яка цього року триватиме до 27 червня. 

У тесті ЗНО з хімії абітурієнтам необхідно було розв’язати 60 тестових завдань, на що їм відводилося 150 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування з хімії правильно виконавши всі завдання тесту, складає 94 бали.

 

За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти показник явки абітурієнтів на пункти тестування складає 90,6 % від загальної кількості зареєстрованих осіб на ЗНО з хімії.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку буде визначений тестовий бал кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту (арифметична сума балів за виконання всіх завдань), після цього відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Зазначимо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з хімії.

У відповідності з календарним планом проведення ЗНО-2013, оголошення результатів тестувань має розпочатися починаючи з 18 червня. Про дату офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з хімії буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії будуть оприлюдненні УЦОЯО у вівторок 4 червня о 16.00 в розділі Відповіді на ЗНО.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату тестування з хімії, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою.

Як відомо, що цього тижня буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з української мови і літератури, а також з іноземних мов. Про особливості тестів з цих навчальних предметів читайте у розділі Підготовка до ЗНО.

За матеріалами: Освіта.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь