Виховний захід до 200 – річниці з дня народження великого генія українського народу – Тараса Шевченка

Підготувала Сорока Г.Р.

Виховний захід до 200 - річниці з дня народження Тараса ШевченкаКобзарю! Знов до тебе я приходжу,
Бо ти для мене совість і закон…
Ліна Костенко

Твори геніальних поетів ніколи не бувають прочитані до кінця. Що більше пізнаєш справжнього Шевченка, то більше в його творах знаходиш незвіданого. Його феномен залишається до кінця не пізнаним. А чари його слова, здається, не будуть розгадані ніколи. Такою самою мірою, як і загадка його генія, хвилює нас його життєвий шлях. Шевченко для нас – це не тільки черговий письменник, творчість якого вивчають на заняттях української літератури, а й той, ким живуть, з якого черпають життєві сили, любов до України, віру в прийдешнє.
Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка — живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які посилав нам, синам свого народу.
6 березня 2014 року відбувся виховний захід до 200 – річниці з дня народження великого генія українського народу – Тараса Шевченка. Студенти Золочівського коледжу разом з Жулин Лідією Ярославівною підготували прекрасне свято, на якому причащали глядачів словом Кобзаря, гортали сторінки життя поета, відчували важливість й пророчість його слів сьогодні.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь