Вибори Президента Золочівського коледжу

Статтю підготували: Пелех Христина і Джала Анна

Вибори Президента Золочівського коледжуУ коледжі 26 березня 2014 р. відбулися вибори Президента коледжу. Вибори організувала викладач Конституційно – процесуального права – Радуль Тетяна Йосипівна та студенти групи Право – 3

З групи Право-3 було висунуто три кандидати в Президенти: Малинчак Ярину, Шемеляка Михайла і Гучинську Віталію. Кожен з них мав підготовлену передвиборчу програму, яку вони презентували виборцям, а саме студентам груп Право – 1 , Право – 2 , Право – 4 та в викладачам. 

Також була створена комісія до складу якої входили: Чучмай Наталя (голова комісії), Баран Ірина (секретар), Михайлів Надія, Подоляк Віталій, Горбань Оксана, Околіта Софія і Туз Олег.

Голосування відбувалося в приміщені групи Право – 3. Вибори розпочались о 14.00 год і тривали до 16.00 год.

Виборцям для того щоб проголосувати, потрібно було пред’явити документи ,які б посвітчували їхню особу, зокрема, для студентів – студентський квиток, паспорт або ж залікова книжка, для викладачів – паспорт. Перед початком голосування відбулося засідання членів виборчої комісії. На виборчій дільниці були присутні спостерігачі, міліціонер і представники від засобів масової інформації.

Результати виборів:
Кількість виборців – 125
Кількість виборців, які з’явились на вибори – 84
Кількість зіпсованих бюлетенів – 1
Не підтримую жодного кандидата – 4

За результатами голосування перемогла на виборах Малинчак Ярина(44 голоси), друге місце зайняла Гучинська Віталія (21 голос) і третє місце – Шемеляк Михайло (20 голосів).
Дякуємо, Радуль Тетяні Йосипівні за допомогу у організації виборів, і студентам групи Право-3.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь