Навчально-тренувальний семінар “Вибори” (ФОТО)

Автор: Оля Артимович

Березень у коледжі почався насиченими подіями. Мабуть, кожному студентові та викладачеві відомо про навчально-тренувальний семінар, який підготувала група Право–3. Суть його полягає у тому, щоб показати студентам наочну картину проведення виборів.

 

Ми сформували дві партії, одна з яких називається Крок, друга – Модерн, та два мажоритарники – Володимир Кузьма та Дмитро Бірецький, які проводили агітацію у групах Право-1, Право-2, Право-4 та в учительській. Також кандидати мали можливість провести агітацію в дирекції коледжу.

Ми створили комісію, до складу якої входили: Мазур Назарій (голова комісії), Дяків Андрій (заступник голови), Гусак Марія (секретар), Бас Марія, Гладун Володимир, Степанців Любов і Чикайло Христина.

13 березня 2013 року у приміщення групи Право-3 відбулося голосування, яке тривало з 12 год до 15 год. Перед початком голосування члени виборчої комісії провели засідання, на якому ще раз перевірили стан підготовки виборчої дільниці до голосування. На виборчій дільниці були присутні спостерігачі та міліціонер.

О 12 год почалось голосування. Явка виборців була високою. 

Результати виборів

 Кількість виборців – 135

Кількість виборців, які зявились на вибори – 81

Кількість невикористаних бюлетенів – 54 в одномандатному ВО, 53 – в багатомандатному

Кількість зіпсованих бюлетенів – 7

Не підтримую жодного кандидата – 11

Найбільшу кількість голосів виборці віддали за партію «Крок» (44 голоси) та за Кузьму Володимира (42 голоси). Партія «Модерн» отримала 28 голосів, а Бірецький Дмитро – 30.

Докладніше з результатами виборів ви можете ознайомитись у протоколі, який буде вивішено на стенді коледжу. 

Виносимо подяку, в першу чергу, Тетяні Йосипівній за підтримку та допомогу у підготовці до навчально-тренувального семінару, усім студентам та викладачам, групі Право-4, які взяли участь у виборах.

 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь