У черговому рейтингу Webometrics Львівська політехніка піднялась на одну сходинку вище серед українських ВНЗ

Опубліковано всесвітній рейтинг університетів Webometrics за січень 2015 року. До нього увійшли 297 вітчизняних вищих навчальних закладів.

Webometrics ranking of world’s universities (Вебометричний рейтинг університетів світу) – один із найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі. Результати досліджень Webometrics публікують двічі на рік (у червні-липні та січні-лютому), і зараз вони охоплюють понад двадцять тисяч університетів з усього світу.

Рейтинг орієнтований на оцінку присутності університету в Інтернеті, рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес, наповненість та «популярність» веб-ресурсів вищого навчального закладу, довіру Інтернет-користувачів до них.

Топ українських вишів у рейтингу очолює Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Цей же вищий навчальний заклад потрапив до ТОП–1000 університетів світу (937 позиція).

У новому рейтингу серед українських ВНЗ Національний університет «Львівська політехніка» піднявся на одну сходинку вище і посідає 8 місце (1934 місце у світі).

 

Рейтинг ВНЗ України на офіційному сайті Вебометрікс

Динаміка зміни рейтингу Львівської політехніки

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь