Тиждень права у Золочівському коледжі

З 5 по 9 грудня 2016 року в Україні проводився вже традиційний Всеукраїнський тиждень права, у якому активну участь взяли студенти та викладачі Золочівського коледжу НУ «Львівська політехніка».

З метою надання правової освіти студентам, формування у них правової свідомості та культури проводились різноманітні заходи, до участі в яких залучалися працівники Золочівського районного центру зайнятості, начальник Золочівського бюро правової допомоги Сагата О. І., керівник центру надання адміністративних послуг Золочівського РДА Попадюк О. Б.

Тиждень розпочався оформленням тематичних стендів на правову тематику, переглядом фільму про права людини та проведенням книжкової виставки.

У рамках тижня права було проведено круглий стіл на тему: «Комп’ютерна злочинність,  як комплексна загроза інформації» із залученням студентів групи Право-3 та  РПЗ-4, а також бесіда на тему: «Права людини у світовій філософській думці» із залученням студентів групи Право-2 та Право-4.

Під час заходів наголошувалося, що основна мета держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми. І якщо дотримання поведінкових норм буде здійснюватися на найпочатковіших етапах, то менше буде допускатися правопорушень. Основна ж спрямованість держави – охорона прав людини, їх захист та неприпустимість порушень з боку інших осіб.

Шумляковська М. П.– голова циклової комісії правничих і гуманітарних дисциплін

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь