Сучасні ІТ

18 березня  2015 року у ВСП Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка» відбулась студентська конференція на тему «Сучасні інформаційні технології»

Метою конференції були знайомство з історією розвитку ЕОМ та огляд новинок в області інформаційних технологій. Організатором конференції була викладач комп’ютерних дисциплін Луцишин І.П.

В конференції взяли участь студенти груп ОПС -1, РПЗ-1,ОПС -2, РПЗ-2,РПЗ-2. З презентаціями та доповідями виступили:  Вацлавська Вікторія (РПЗ-2) з презентацією «Сучасні Інтернет-технології», де висвітлила  тему розвитку продуктів  компанії Google. Про «Носиму електроніку» розповів студент групи РПЗ-2 Крамаров Юрій. Про розвиток цифрових фотоапаратів та планшетів розповіли студенти групи РПЗ-1. Цікаво представив  принтери тривимірного друку Ониськів Петро  (ОПС-1).  Інформаційні технології, які  можуть стати незамінним помічником в побутовому житті, а особливо в кулінарії,  представила увазі студентів Нагорна Діана (РПЗ-3).  Цікаво презентували «Віртуальну реальність» студенти групи ОПС-2 Башко Андрій та Ткачук Юрій. Про прорив в області створення електронної музики розповів Кішай Руслан, який цікаво презентував види та принципи роботи «музичних інструментів майбутнього». Особливої уваги заслуговують презентації студентів Костюка Ярослава (РПЗ-2) та Романіва Олега (РПЗ-3), які представили увазі присутніх  цікаву інформацію про розвиток робототехніки та систем штучного інтелекту.

Висловлюю вдячність всім учасникам конференції  за участь  та цікаві і змістовні розповіді. Сподіваюся на подальшу співпрацю та бажаю творчих успіхів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь