Студенти Золочівського коледжу у Навчальному центрі Національної гвардії України.

13 листопада в Навчальному центрі були проведені практичні заняття зі студентами першого курсу Відокремленого структурного підрозділу Золочівського коледжу Національного університету «Львівська політехніка» з предмету Захист Вітчизни. Під час занять хлопці та дівчата ознайомились з призначенням, будовою автомата АК-74 та пістолета ПМ. Кожен мав змогу провести неповне розбирання та збирання зброї; спробував споряджати набоями магазини, як до автомата, так і до пістолета.

Студенти спробували навіть виконати нормативи, але переконались, що без належної підготовки досягнути успіху досить важко.

Також навчаємим довели основи надання першої медичної допомоги постраждалим. Особлива увага приділялась долікарській допомозі в польових умовах, при вогнепальних пораненнях.

Було продемонстровано як накладати джгут, робити штучне дихання та непрямий масаж серця.

Кожен побачив чим комплектується медична аптечка військовослужбовця, який виконує завдання по захисту Вітчизни в зоні АТО.

Такі заняття плануються проводитись і в майбутньому із залученням студентів старших курсів, адже сьогодення вимагає цього.

 

{AG}stories/foto-14-15/natsionalna-gvardiya{/AG}

Джерело: Національна гвардія України

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь