Рекомендаційні списки абітурієнтів до зарахування на навчання до коледжу за кошти держбюджету

Рекомендаційні списки абітурієнтів  до зарахування на навчання до коледжу за кошти держбюджету

Спеціальність  081 «Правознавство»

  1. Балуцька Ольга Григорівна
  2. Бомк Марта Ігорівна
  3. Гагатко Назар Володимирович
  4. Гардигура Тарас Андрійович
  5. Грабовський Сергій Романович
  6. Граужіс Анастасія Йосипівна
  7. Димид Мар`яна Віталіївна
  8. Дьома Марія Володимирівна
  9. Іванова Тетяна Романівна

10. Калітовська Тетяна Віталіївна

11. Кіреєв Павло Владиславович

12. Корилкевич Анастасія Сергіївна

13. Кривуцька Ольга Романівна

14. Крилошанський Володимир Васильович

15. Маланюк Любов Богданівна

16. Миколів Ірина Петрівна

17. Назар Денис Михайлович

18. Недзельська Анастасія Володимирівна

19. Ониськів Ігор Сергійович

20. Панас Віталій Михайлович

21. Пелих Зоряна Богданівна

22. Петльована Анна Андріївна

23. Причка Зоряна Михайлівна

24. Руденко Єлизавета Юріївна

25. Федорович Тарас Іванович

 

Спеціальність  071 «Облік і оподаткування»

  1. Андрущишин Анна Василівна
  2. Боднар Дмитро Васильович
  3. Гавришків Марія Петрівна
  4. Гайдар Діана Ігорівна
  5. Домерецька Лілія Василівна
  6. Дубно Мар’яна  Ігорівна
  7. Карабін Софія Петрівна
  8. Ліпінська Мар`яна Василівна
  9. Михалюк Соломія Ярославівна

10. Повзанюк Руслана Олегівна

11. Процик Марта Володимирівна

12. Сабадаш Павло Ігорович

13. Сеньків Оксана Богданівна

14. Сорока Володимир Романович

15. Сорока Тарас Романович

16. Сподарик Ганна Богданівна

17. Тишко Руслана Володимирівна

 

Спеціальність  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

  1. Волинець Божена Ігорівна
  2. Габрієль Олег Петрович
  3. Гончарова Юлія Вікторівна
  4. Горчаківська Наталія Йосифівна
  5. Гринчишин Віктор Ігорович
  6. Джала Христина Володимирівна
  7. Довга Любов Михайлівна
  8. Зикіна Марта Анатоліївна
  9. Карпин Роман Сергійович

10. Ковалів Анастасія Андріївна

11. Костишин Марта Ігорівна

12. Кульматицька Вікторія Володимирівна

13. Лемчук Юлія Андріївна

14. Литвин Христина Петрівна

15. Мельник Марта Ігорівна

16. Москвяк Руслан Миколайович

17. Підгірна Лілія Іванівна

18. Погончук Галина Василівна

19. Ребрина Марта Андріївна

20. Рекшинська Вікторія Русланівна

21. Романів Віталія Ігорівна

22. Яворівська Софія Василівна

 

Спеціальність  121  «Інженерія програмного забезпечення»

  1. Барабаш Тарас Йосипович
  2. Бас Антон Олегович
  3. Богач Андрій Петрович
  4. Гайдар Володимир Ярославович
  5. Гангала Олександр Михайлович
  6. Ганець Роман Ігорович
  7. Гонтар Вадим Олександрович
  8. Горішний Михайло Орестович
  9. Дзядик Тарас Орестович

10. Коваль Роман Васильович

11. Ковальчук Назар Ігорович

12. Крупа Іван Андрійович

13. Лучка Віктор Романович

14. Мороз Дмитро Андрійович

15. Нагуляк Іванна Володимирівна

16. Наконечний Володимир Володимирович

17. Нестерович Ярослав Іванович

18. Олійник Олександр Володимирович

19. Панікарський Сергій Ігорович

20. Ружицький Тарас Ігорович

21. Серкіз Віталій Андрійович

22. Стебніцький Андрій Володимирович

23. Сукмановський Олесь Васильович

24. Турчин Владислав Анатолійович

 

Спеціальність  122  «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»

  1. Буковська Анна Андріївна
  2. Захарчук Тарас Орестович
  3. Ільчишин Олег Романович
  4. Кметь Андрій Володимирович
  5. Коваль Андрій Андрійович
  6. Копанецький Артур Любомирович
  7. Лайбіда Володимир Васильович
  8. Лещишин Роман Андрійович
  9. Лучка Денис Андрійович

10. Мац Олег Ігорович

11. Наливайко Назар Тарасович

12. Олексяк Віталій Дмитрович

13. Панасюк Андрій Анатолійович

14. Пирза Ярослав Романович

15. Сиротинський Руслан Степанович

16. Спільник Василь Романович

17. Стецик Юрій Романович

18. Сухаревич Богдан Олегович

19. Танасійчук Роксолана Олександрівна

20. Титарчук Ігор Ігорович

21. Шпічка Іван Ігорович

22. Ясіновська Наталія Ігорівна

 

 

 

Директор коледжу                                            Жулин  Я.Є.

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь