Привітання ректора Львівської політехніки з нагоди Великодніх свят

Вітаємо з ВеликоднемШановні політехніки!

Разом із величним святом Воскресіння Христового до усіх нас приходить довгоочікувана надія і світла радість від перемоги добра над злом. Це бентежне відчуття набуває особливого сенсу у ці буремні для України дні. Всі ми переживаємо надзвичайно тривожне відчуття за долю своєї Вітчизни, за щасливе майбутнє всього українського народу.

 

Грубо і віроломно порушивши норми загальновизнаного міжнародного права, укладених договорів і домовленостей, Росія фактично оголосила війну Україні. Агресор захопив Крим, а нині чинить беззаконня і безлад на Сході та Півдні України, маючи на меті розколоти і поділити нашу державу та фактично позбавити її незалежності.

Вся академічна спільнота Львівської політехніки рішуче засуджує цей грубий акт російської агресії та закликає всіх громадян і патріотів України одностайно стати на її захист.

У цей день ми повинні пом’янути безсмертний подвиг героїв Небесної сотні, всіх, хто активно долучився до поборення злочинного корупційного режиму. Найкращим духовним пам’ятником для них має стати відроджена нами сильна і могутня, незалежна і єдина соборна Українська держава.

Водночас від кожного з нас вимагається нині як ніколи максимальна витримка, згуртованість і пильність, організованість та дисципліна, аби зберегти як зіницю ока свою Батьківщину.

Великдень – це водночас і велике національне свято, і глибоко особистий та родинний празник, особливо шанований та возвеличуваний нашим народом. І не тільки тому, що приходить разом із пробудженням природи, у квітучу й надихаючу весняну пору. Це ще й значимий для кожної людини символ перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією й відчаєм.

На Великдень кожному варто замислитися над вічними духовними цінностями: добром, милосердям, терпеливістю, взаємодопомогою й шляхетністю у ставленні один до одного. Адже будь-яка добра справа, зроблена заради іншої людини, обов’язково воздасться вам щедрою сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!

Пригадую перші роки незалежності України. Для всіх тоді Великодні свята стали символом відродження нашої Вітчизни. І часто після традиційного великоднього привітання ми промовляли один до одного: «Христос воскрес – воскресне й Україна!». І вірили та віримо зараз, що наша незалежна і соборна держава відродиться у міцну, розвинуту авторитетну європейську потугу, якою гордитимуться всі прийдешні покоління українців.

Зичу Вам, аби у цей величний день душі Ваші були багаті на добро, як святковий стіл, чисті та осяйні, як Великодній рушник, веселі та натхненні, як барвисті українські писанки.

Нехай малинові дзвони Воскресіння Христового принесуть у Ваші оселі радість і злагоду, мир і благодать на нашу землю!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Ректор Національного університету «Львівська політехніка», 
голова Ради ректорів Львівщини
професор Юрій Бобало

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь