Про проведення відкритих занять викладачем філософсько-правових дисциплін Мельник М.В.

25 вересня 2015 р. у групі «БО-2» відбулось відкрите практичне заняття з дисципліни «Основи філософських знань» на тему «Філософія Стародавнього Сходу» з демонстрацією елементів китайської чайної церемонії, національного одягу та побуту східних народів, на якому були присутні викладачі коледжу Любов Богданівна Чиж, Тетяна Юріївна Гнідець, Ірина Юріївна Олійник та бібліотекар Лідія Ярославівна Жулин.

Під час заняття студенти не лише обговорювали теоретичні проблеми далекосхідної філософської думки, а й разом з викладачами дискутували на «вічні» та риторичні питання людства.

 

07 жовтня 2015 р., напередодні Дня юриста, у групі «Право-4» проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Діловодство» на тему «Діловодство у державній установі: а як на практиці?», на якому були присутні голова циклової комісії правничих і гуманітарних дисциплін Мар’яна Петрівна Шумляковська та спеціаліст І категорії Золочівського районного управління юстиції Соломія Андріївна Школяр.

Під час заняття студенти проявили грунтовні теоретичні та практичні знання, а також уміння працювати командно, активно застосовували мультимедійні засоби під час демонстрації практичної частини завдання із складання проектів документів, їх реєстрації та контролю за виконанням.

Запрошена гостя – представник органів юстиції – продемонструвала студентам практичний бік роботи з документами, наочно показавши номенклатуру та вже сформовані справи, їх опис та доступно роз’яснила правила їх формування. На наступний день – День юриста, отримавши запрошення від керівництва Золочівського районного управління юстиції, студенти побували на дні відкритих дверей у цій державній установі та в її структурних підрозділах.

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь