Підсумки проведення другого дня тижня природничо-математичних та комп’ютерних дисциплін.

17.03.2015 року у стінах Золочівського коледжу проходили такі заходи:

Під час аукціону студенти жваво торгувалися, щоб здобути дорогоцінні бонуси з дисциплін природничо-математичного циклу  та комп’ютерних дисциплін. Дійство відбувалося під час перерв, але навіть це не понижувало азарту та уваги.

Під час п’ятої пари проходив конкурс презентацій «Наша група» серед груп комп’ютерного напряму. Кожна група готувалася старанно, тому й результат був чудовим. Кожна робота була цікавою, оригінальною і неповторною.

Гаврилюк О.Б. разом із студентами підготувала цікаву та корисну інформацію про здорову їжу, яку висвітлювали студенти протягом дня в усіх групах коледжу.  Здорова їжа і здоровий спосіб життя – важливі речі у житті підростаючого покоління і не тільки.

Завершенням дня стала олімпіада між студентами ІІ-ІV курсів з комп’ютерних дисциплін. Студенти створювали програми, перевіряли принцип їх роботи, застосовували теоретичні знання на практиці.

День пройшов цікаво та корисно. Дякуємо всім учасникам за роботу та бажаємо успіху в усіх починаннях. Студентське життя неповторне і найцікавіше.

Більше фотографій опубліковані у ФОТОГАЛЕРЕЇ

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь