Новорічне та Різдвяне привітання ректора Національного університету «Львівська політехніка»

Новорічне та Різдвяне привітання ректора Національного університету «Львівська політехніка»З Новим роком та Різдвом Христовим!

Наближаються Новий рік та Різдво Христове. Ці найсвітліші й найулюбленіші свята у нашій уяві завжди асоціюються з оновленням життя, благодатним світлом родинного вогнища, надіями та сподіваннями людей на краще майбуття.

Залишається у минулому рік 2013-й. Він запам’ятався важливими й знаковими подіями в історії сучасної України. Ми стали свідками того, як в країні розпочалося формування демократичного громадянського суспільства, символом якого став Євромайдан.

 

Академічна спільнота Національного університету «Львівська політехніка» висловлює підтримку стратегічного курсу України на євроінтерграцію і закликає докласти всіх зусиль, щоб реалізувати довгоочікуване асоційоване членство України в Євросоюзі вже у наступному році.

Ми з розумінням ставимося до активної громадянської позиції своїх студентів і викладачів, які прагнуть того, аби наша країна зробила свій історичний доленосний вибір і стала в майбутньому повноправним учасником європейського співтовариства.

Чимало відрадних змін сталося за останній рік і у Львівській політехніці. Ми накреслили й успішно реалізуємо цільову програму підняття рівня своєї навчально-виховної діяльності, розгортаємо широкий спектр науково-дослідних та конструкторських робіт. Маємо чимало напрацювань також в інноваційно-інвестиційному сенсі. Все це підтверджує наш високий статус як національного самоврядного дослідницького університету.

У 2014 році Львівській політехніці виповнюється 170 років. Ми завжди позиціювали себе як повноцінний європейський університет. Тут працювали світила світової науки, видатні вчені-фундатори відомих наукових шкіл і напрямків. Науково-освітні традиції минулого збагачує і примножує нове покоління вчених-педагогів. Як результат, наш університет за різноманітними міжнародними освітніми рейтингами постійно входить у чільну п’ятірку найкращих українських вищих навчальних закладів. А за підсумками вступної кампанії 2013 року він став одним із найкращих в країні.

Наступний ювілей нашої Альма-матер повинен надати відчутного імпульсу в її подальшій розбудові, підвищенні рівня всього навчально-виховного процесу, зміцненні й осучасненні матеріально-технічної бази, докорінному поліпшенні результативності науково-дослідницької діяльності.

Переконаний, що Львівська політехніка, котра завжди була на вістрі національного демократичного процесу, стане важливою рушійною силою соціально-економічного прогресу країни, становлення у ній повноцінного громадянського суспільства європейського зразка. Найголовніше ж нині – це консолідація народу та його непереборна воля дати гідну відповідь на історичні виклики часу. Я у це твердо вірю та знаю, що у це вірять всі львівські політехніки – і викладачі, й студенти!

Наступний рік – це також 200-річний ювілей нашого пророка Тараса Шевченка. У рамках відзначення цієї дати буде проведено цілу низку цікавих і різноманітних заходів, аби гідно вшанувати Великого Кобзаря. Головне – актуалізувати пророчі думки поета, аби вони допомогли нам чітко осмислити завдання сьогодення і виконати їх.

Від щирого серця вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – провісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть усім мир, злагоду і достаток, увійдуть до вашої оселі добром і радістю, новим натхненням на нові вагомі здобутки!

Нових Вам звершень і здобутків на благо рідної України та її народу!

Здоров’я всім і благополуччя у Новому 2014 році!

Христос рождається! Славімо Його!

Ректор Національного університету «Львівська політехніка»,
голова Ради ректорів Львівщини
професор Юрій Бобало

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь