Напроти головного корпусу Львівської політехніки відбувся флешмоб за євроінтеграцію України

Євроінтеграція у Львівській політехніці27 листопада майданчик напроти головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» був ущерть заповнений студентською молоддю. На сходах юнаки і дівчата стояли, високо піднявши плакати і транспаранти з написами, які однозначно засвідчували позицію студентства щодо євроінтеграції і підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

 

Організатори флешмобу кілька разів через гучномовці наголошували, що акція є винятково студентською і не організована жодними політичними партіями. Молодь вигукувала європейські гасла, виконувала патріотичні пісні, зокрема, з репертуару лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

Родзинкою цієї масової акції став величезний транспарант – біле полотнище завдовжки майже 200 метрів, розстелене вздовж головного корпусу університету. Акварелями, фломастерами десятки студентів робили на ньому свої малюнки і написи на підтримку поступу України до європейської спільноти.

Прийшов на флешмоб і підтримав молодь ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало. Він наголосив, що наш спільний європейський дім ми будуємо насамперед для молоді, яка вже значною мірою долучилася до європейських цінностей, зокрема, європейської освіти. Ректор відзначив кращі студентські плакати з євроінтеграційної тематики.

Супер-транспарант на чолі студентської колони вирушив до пам’ятника Тарасові Шевченку для участі у загальноміському мітингу студентів.

За матеріалами: Національний університет “Львівська політехніка”

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь