Львівська політехніка – один з найкращих вишів України у сфері будівництва

Національний університет «Львівська політехніка» активно стежить за рейтингами та розвиває можливості Інституту будівництва та інженерії довкілля, що дає змогу вишу утримувати першість серед інших ВНЗ цієї спеціалізації. У цьому запевнив директор Інституту будівництва та інженерії довкілля Львівської політехніки Зеновій Бліхарський.

 

Сьогодні у Політехніці існує Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації. Крім цього, проводяться різноманітні тестування, але не у вигляді виконання певних завдань, а у формі живої співбесіди. Після того абітурієнт вже сам визначає, куди саме він хоче вступати, розповідає З. Бліхарський. За його словами, щороку до ІБІД приїжджають вступати абітурієнти із Центру та Сходу України. Він зазначає, що Львівська політехніка – найбільш кадрово забезпечений виш серед ВНЗ Західної України.

Також Зеновій Бліхарський наголосив, що маємо близько 10 галузевих інститутів у Рівному, Дніпропетровську, Харкові, Києві, Полтаві та Одесі. Серед цих закладів рейтинг львівського ІБІД є досить високим. Зокрема, в Києві є два університети, що спеціалізуються на будівельній галузі, а також у Харкові та Донецьку. Крім того, будівельників готує Рівне, Луцьк, Закарпаття, Івано-Франківськ. «Але ми все одно на першому місці. І прохідний бал до львівської політехніки є значно вищим», – додає директор ІБІД.

Студенти-політехніки мають можливість стажуватися закордоном, зокрема в Польщі. Також Університет має партнерські домовленості з вишами Німеччини, Голландії, розвиває зв’язки з навчальними закладами Америки і Канади. Стажування може бути як влітку, так і під час навчального процесу. У перспективі Національний університет «Львівська політехніка» прагне домогтися видачі подвійного диплому.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь