Випускникам допоможе новий Закон «Про зайнятість населення»

Із 1 січня 2013 року в Україні набуває чинності новий Закон «Про зайнятість населення», яким передбачено низку заходів щодо стимулювання зайнятості молоді.

Зокрема, спрощується перехід молоді від навчання до трудової діяльності та розширюються можливості для підвищення конкурентоспроможності молоді завдяки проходженню стажування за професією або спеціальністю, за якою здобувається освіта. А найголовніше – новий закон передбачає сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем.

З 2013 року держава буде заохочувати підприємства, які взяли на роботу випускників. Якщо в штаті виявиться більше двох молодих фахівців, роботодавця звільнять від єдиного соціального внеску на два роки і скоротять ставку податку на прибуток.

 

Також при прийомі на роботу випускника держава звільняє роботодавця від єдиного соціального внеску, який зараз становить від 36 до 49% окладу. А якщо в штаті буде працювати не менше 10% молодих співробітників (тобто два і більше), пільга продовжується ще на рік. Але в законопроекті є застереження: «знижки» надаються тільки в тому випадку, якщо фахівець влаштувався на роботу через Державну службу зайнятості.

 

Крім цього, у проекті закону передбачено річну стовідсоткову компенсацію єдиного соціального внеску для тих роботодавців, які створюють робочі місця для вразливих на ринку праці категорій громадян: випускників без досвіду роботи, батьків з дітьми до 6 років, інвалідів, сиріт, осіб старших за 50 років.

Докладніше – в оригінальному матеріалі

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь