Конференція з волонтером Корпусу Миру США в Україні Діаною Хантер

Підготувала Хмеляр Т.М.

Минулого тижня студенти та викладачі ВСП Золочівський колледж Національного університету «Львівська політехніка» мали чудову нагоду стати учаниками конференція з волонтером Корпусу Миру США в Україні Діаною Хантер. Тема заходу “Роль та місія волонтерів в Україні” зацікавила багатьох, а студенти мали змогу поставити безліч цікавих запитань Діані та дізнатися чимало корисної інформації про життя молоді в США. Із захопленням і здивуванням слухали студенти роповідь волонтера, із невеликим острахом вправлялись у розмові, звісно, їх можна зрозуміти, оскільки не щодня вони мають змогу говорити з носіями американської мови. Дізнавшись, що Діана за спеціальністю оперна та джазова співачка, студенти не могли не попросити дівчину виконати уривок пісні. Джазова композиція у її виконанні зачарувала усіх.
Це не вперше Діана відвідала наш коледж: ще перед Новим роком вона завітала на пари у групи ЕП-1та БО-1, де розповіла про систему освіти в Сполучених Штатах Америки, про традиції святкування Різдва та Нового року в її країні.
Більш детальну інформацію про життя волонтерів Корпусу Миру в Україні можна дізнатися з цього посилання: http://pcukraine.org/uk/

P.S. Це далеко не остання зустріч із Діаною Хантер у нашому коледжі.
05.04.2013 року о 14.00 відбудеться семінар-тренінг із питань профілактики ВІЛ/СНІД і формування здорового способу життя серед молоді за кордоном і в Україні загалом.

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь