Кабмін планує збільшити рухову активність дітей до 8-12 годин на тиждень

Кабінет Міністрів України затвердив загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки. Документ передбачає розвиток спортивної інфраструктури і збільшення рухової активності дітей і молоді до 12 годин на тиждень. Прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв, що спортзали повернуться в кожен навчальний заклад.

 

Перед початком засідання Кабміну увагу журналістів привернув новий член уряду – глава Міністерства молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. Це відомство було створене наприкінці минулого тижня шляхом реорганізації Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Равіль Сафіуллін на питання журналістів про першочергові завдання на новому посту відповів: “Спершу нам треба створити міністерство. Сьогодні воно існує лише в особі міністра. На сьогоднішньому засіданні уряду мають бути встановлені терміни розробки положення про роботу відомства”.

Микола Азаров заявив про готовність уряду виконати чергові соціальні ініціативи президента. З цією метою прем’єр доручив Міністерству соціальної політики підготувати пропозиції “з істотного збільшення допомоги” для дітей-сиріт і малозабезпечених сімей в 2013-2014 роках, а Міністерству освіти і науки України і Міністерству регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України – перевірити, як місцева влада справляється з поверненням приміщень дитячих садів, які використовуються не за призначенням.

“Президент поставив завдання повернути спортивні майданчики і спортзали в кожен навчальний заклад. Я переконаний, що це завдання можна виконати протягом цього року”, – відзначив глава уряду.

Микола Азаров повідомив, що на засіданні Кабінет міністрів має намір розглянути законопроект “Про загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки”, яка посприяє “розвитку спорту вищих досягнень і масового спорту”. У Кабміні очікують, що виконання програми дозволить збільшити рухову активність дітей і молоді до 8-12 годин на тиждень, залучити до 20% населення у віці від 6 до 23 років до занять у спортивних школах, і при цьому зменшити на 2% на рік число дітей, віднесених за станом здоров’я до спеціальної медичної групи.

За матеріалами: http://www.osvita.org.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь