ІТ-компанії мають стати учасниками навчального процесу

Про це віце-прем’єр Костянтин Грищенко сказав під час наради з питань підготовки IT-спеціалістів в рамках свого візиту до Харківської області

Під час наради обговорювалися питання участі IT-компаній в освіті студентів, а також захисту авторського права та інтелектуальної власності.

“Сьогодні ми зустрічаємося з представниками галузі, однієї з провідних в даний час, від якої залежить розвиток України, як і всього світу. Вона сьогодні так само важлива, як і машинобудування. Не випадково у всьому світі авторське право на програмні розробки захищається на тому самому рівні, що і літературні твори або наукові відкриття. Велике значення має якість підготовки спеціалістів, щоб вони залишали вузи вже підготовленими кваліфікованими співробітниками, які можуть одразу долучитися до роботи”, – зазначив Грищенко.

“Наше завдання – зробити українські ІТ-компанії безпосередніми учасниками навчального процесу через забезпечення виробничої практики, підключення представників галузі для проведення семінарів та майстер-класів, надання порад щодо корегування освітніх програм відповідно до потреб ринку, що швидко змінюється”, – наголосив віце-прем’єр.

За матеріалами: Освіта.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь