GlobalLogic відкриває у Львівській політехніці безкоштовні курси з C/C++

Пілотний проект міжнародної компанії

Компанія GlobalLogic оголосила про набір студентів на безкоштовні підготовчі курси з мов програмування C/C++. Курси відбуватимуться на базі Інституту комп’ютерних наук і інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

Заняття пройдуть у два етапи: базовий теоретично-практичний курс і практичний із щотижневими перевірками фахівцями GlobalLogic. Тривалість кожного етапу – один місяць.

Як повідомив тренінг-координатор компанії Андрій Дворчин, на першому етапі студенти прослухають курс лекцій, практична частина буде у вигляді домашніх завдань і лабораторних робіт. На другому етапі кожний студент буде вести власний проект. «Це будуть невеликі, легкі, але реальні проекти», – розповів Андрій Дворчин.

 

Викладати буде доцент кафедри АСУ Національного університету «Львівська політехніка» Дмитро Пелешко.

Проект поки що пілотний, очікується, що на першому етапі будуть брати участь 15 студентів, на другому – близько 10. Курси стартують після завершення конкурсного відбору, після того, як буде сформована група – орієнтовно на початку лютого.

На курсах розглянуть такі теми:

  • C/C++ language – цікаві моменти синтаксису, специфічне використання службових слів, побітові операції, ООП;
  • типи і використання пам’яті;
  • шлях від текстових файлів до виконуваних бінарних; статичні й динамічні бібліотеки;
  • запуск і виконання програм, основи ОС;
  • багатопотоковість, синхронізація;
  • комп’ютерні мережі.

Компанія також планує запустити курси й з інших мов, але C/C++ залишиться основним. Студенти, що добре зарекомендували себе на курсах, зможуть пройти стажування в компанії на інших напрямах: mobile development, Java, .NET і т.д.

GlobalLogic – міжнародна аутсорсингова IT-компанія, заснована в 2000 р. Має 19 підрозділів у дев’ятьох країнах на трьох континентах. Український підрозділ компанії налічує більше 1800 співробітників у Києві, Львові, Миколаєві та Харкові.

Джерело: ДОУ, НУ Львівська політехніка

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь