Львівська політехніка долучається до європейської освітньої і дослідницької програми EWENT

16 березня у Національному університеті “Львівська політехніка” (НУ ЛП) відбудеться презентація програми EWENT (Європейська мережа вищої технічної освіти “Схід-Захід”). Програма – один з багатьох авторитетних міжнародних освітніх і дослідницьких проектів, до яких Львівська політехніка долучилася останнім часом, відзначає прес-служба ВНЗ.

Презентація відбудеться на базі Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, зокрема, кафедри систем автоматизованого проектування. Як розповідає ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало, програму EWENT можна розглядати як важливий елемент співробітництва та партнерства між Сходом та Заходом Європи. Загалом він має на меті “запустити” дослідницьку й освітню мережу, що зосереджена у країнах Євросоюзу, а також України, Білорусі та Молдови.Проект EWENT реалізується під егідою Erasmus Mundus Дія II, який керує стипендіальними програмами, фінансованими Європейською комісією. Програма орієнтована на галузі проектування та технології. Головна мета її – сприяти обміну людьми, знаннями і навичками на рівні європейської вищої школи.

EWENT пропонує цілком пристойні стипендії студентам, аспірантам та викладачам університетів. Бакалаври мають змогу отримувати щомісяця 1 тисячу євро, а аспіранти – 1,5 тисячі євро. Крім того, проект передбачає оплату їх пересування до закордонних університетів, відзначає локальний координатор проекту, завідувач кафедри систем автоматизованого проектування, доктор технічних наук професор Михайло Лобур.

У програмі EWENT передбачено виділити понад 200 стипендій, які надаватимуться впродовж трьох років – від одного місяця до 36 – залежно від типу мобільності та академічного рівня (бакалавріат, магістратура, докторантура, постдокторантура, академічний штат), запевняє координатор проекту з Варшавської політехніки (Польща) Зеновія Шиц.

Процес відбору до першої групи розпочався у лютому цього року і завершиться 15 квітня 2012 року. Загалом Львівська політехніка збирається освоїти за цією програмою понад 270 тисяч євро і скеровувати щорічно на навчання у західноєвропейські університети 4-5 своїх студентів.

Джерело: освітній портал

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь