Допомагати армії повинен кожен: педагоги та студенти Золочівського коледжу підтримують українських воїнів

Такої позиції дотримуються педагоги та студенти Золочівського коледжу, що є відокремленим структурним підрозділом Львівської політехніки. Про це редакції розповів заступник директора з навчально-виховної роботи Михайло Рудий, який перед Великоднем побував в університеті.

До волонтерства в коледжі долучилися давно, фактично від початку війни на Східній Україні. Хоча до того вже опікувалися сиротинцем у Сасові. У Золочеві є навчальний центр Національної гвардії і військова танкова частина. Туди часто навідуються студенти та викладачі, щоб передати харчі, одяг, медикаменти, інструменти, прилади, які необхідні на передовій. Також вдалося налагодити співпрацю з церквами, видавництвами і друкарнями, що видають релігійну літературу і передавати її на фронт, особливо молитовники. Викладачі за власні кошти, які готові пожертвувати, купують найнеобхідніше. А студенти допомагають готувати різні страви, організовують для воїнів, котрі перебувають у Золочеві, тематичні заходи і концерти.

Нещодавно директор коледжу Ярослав Жулин передав для воїнів на передову власний дизельний генератор. А його заступник Михайло Рудий коли дізнався, що один із військових підрозділів на передовій потребує машини для виконання бойових і тактичних завдань, то без вагань вирішив подарувати власний джип із потужним двигуном і приводом на чотири колеса.

– Я користувався цим авто переважно, коли їздив за місто на риболовлю. Без цього можна обійтися, адже вважаю, що якщо я не на передовій, то тут повинен робити все, що можу, – розповідає пан Рудий. – Загалом не вважаю себе волонтером, адже не належу до жодної волонтерської організації. З іншого боку, кожен із нас повинен бути волонтером мірою своїх можливостей.

Заступник директора коледжу вважає, що для того, щоб допомагати, не конче бути заможним, адже іноді маленька лепта вбогої людини значно важливіша за велику пожертву багача.

Джерело: НУ “Львівська політехніка”

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь