Для участі у ЗНО зареєстровано 322 тисячі абітурієнтів

Міністр освіти повідомив, що участь у зовнішньому незалежному оцінюванні цього року мають намір взяти 322,5 тисячі вступників

Про це повідомив Дмитро Табачник у середу в ефірі Першого національного.

 

“Дуже багато дітей зареєструвалося на ЗНО, триста двадцять дві з половиною тисячі, з них 20 % випускники попередніх років, які хочуть покращити результати, тому що сертифікати ЗНО дійсні за всі роки, починаючи з 2008 року”, – зазначив міністр.

Відповідаючи на запитання про особливості вступної кампанії у 2013 році, Табачник сказав, що головною ознакою вступної кампанії є стабільність.

“Хотів би сказати і батькам, і абітурієнтам, що головне у вступній кампанії це стабільність, тобто ніяких разючих змін не буде. Усі вищі навчальні заклади будуть приймати документи 31 день, з 1 липня до кінця дня 31 липня”, – зазначив міністр.

Також міністр освіти зазначив, що цього року при вступі враховуватиметься три результатиЗНО, за якими теоретично можна набрати до 600 балів і документ про середню освіту.

“Тобто загалом лінійка конкурсу абсолютно не змінюється, є теоретична можливість набрати 800 балів, до 600 балів можна набрати за результатами ЗНО і до 200 балів – найкращий результат атестата”.

Як відомо, у 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнівтриватиме з 3 до 27 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести з 11 начальних предметів, результати яких використовуватимуть під час вступної кампанії.

Усі результати учасників ЗНО мають бути оголошені не пізніше 7 липня 2013 року.

 

За матеріалами: Освіта.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь