День студента в Золочівському коледжі

Підготував Козюра А.А.

21 листопада у малому залі Золочівського районного народного дому відбулася святкова концертна програма в формі КВК. Даний захід було організовано з нагоди Дня студента керівництвом та студентами Золочівського коледжу.

Студенти даного навчального закладу можуть сміливо себе назвати передовиками КВК на Золочівщині, оскільки традиційно саме у такий спосіб святкують свій день – День студента.
Цьогоріч учасники заходу показали «вищий пілотаж» у своїй кмітливості та просто весело провели час, подарувавши посмішки й глядачам.

Урочисту академію почали ведучі свята – студенти першого курсу Карзюк Катерина та Губернович Тарас.

Першими своїх вихованців привітав директор коледжу Ярослав Євгенович Жулин. Впродовж свого вітального слова він нагородив кращих студентів коледжу грамотами та відзнаками. З вітальним словом виступив і заступник голови РДА Сухецький Роман Петрович.

Глядачі зустріли гучними оплесками  головних учасників свята – команди КВК. Правознавці презентували свою команду «КЛЮБ»; спеціальності ЕП, БО та КД вийшли на сцену під назвою «Студебетмени» та команда «Однаково різні» за участі студентів РПЗ та ОПС.
Студенти випробували свої сили у чотирьох конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Розминка» та «Музичний конкурс».

А от оцінювали гру команд об’єктивне й незалежне журі в складі: Болюбаша Юрія Ярославовича, Шайгена Володимира Богдановича, Малиновської Наталії Орестівни  та Воронюк Ольги Петрівни.

Всі команди проявили неабияку підготовленість і кмітливість та запевнили журі, що вони здатні захищати честь коледжу й на вищих рівнях змагань. За підрахунками суддів перемогу здобула команда «Однаково різні». Вони, в свою чергу, звернулися до своїх колег з такими словами: «Проведімо цю вечірку не як конкуренти, а як друзі, які прийшли один одного розвеселити в наш з вами день – День студента».

Проте святкування Дня студента не закінчилося концертом, а отримало своє продовження.  Всі бажаючі змогли весело «відірватись» на дискотеці.
Щира всім подяка: учасникам, журі, організаторам та дирекції. Ви подарували нам безліч емоцій та приємних вражень.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Відео команди «Однаково різні»

Відео команди «Студебетмени»

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь